Зеленикаво-сиво-черно ако!!???

  • 2 614
  • 5
Здравейте, моя дребосък е на два месеца и е на смесено хранене. Досега изпражненията му са били нормални(жълти, кашести), макар и веднъж на 2 -3 дни, но днес акото му е зеленикаво-сиво-черно и според мен по-сухо...не твърдо но някакси по-особоено, не мога да го обясня. Чудя се дали се дължи на някаква болест или на обезводняване? Не давам вода, а последните два дни му давам по-често да суче - той сам си иска заради жегите сигурно. Доста се поти...Вие имали ли сте такива случаи и знаете ли какъв е проблема?
Виж целия пост
# 1
Случайно да взимаш витамини или желязо на таблетки?
Виж целия пост
# 2
желязо да но не от вчера - още от бременността....и аз си мислех, че може да е от него- цвета да, но това, че е по-сухо
Виж целия пост
# 3
За всеки случай е добре да се консултираш се педиатъра, за да си спокойна дали наистина е от желязото (това е най-вероятната причина, особено ако детето си е добре иначе).
А консистенцията на аките се променя с времето - ако е нещо инцидентно, не си заслужава де се тревожиш, пък и доколкото разбирам, аките не са твърди и сухи, а просто с малко по-различна консистенция от обикновено.
Виж целия пост
# 4
       ПРи едната ми мадама имаше един период когато бяха с подобен цвят, но докато се притесня и премина. Сега се чудя дали точно тогава не съм се наканила и не съм пила от комбинираните витамини.
       Предполагам че няма причина да се притесняваш, но както Хедра е казала ако продължи още един, два дни се консултирай с педиатъра си.
Виж целия пост
# 5
Занеси наакано пампи на педиатъра.

Да се сещаш ти да си яла нещо вповече като плодове, зеленчуци, коприва, лапад, спанак, зелен лук и т.н. зелении?

Детенце изглежда ли неспокойно откакто са започнали тези акита. Колики има ли? Слагаш ръка на коремчето и се опитваш да усетиш дали "бълбукат" чревцата, може и ухо да чуеш.  Пръцка ли повече от обичайно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия