Добър лекар в Шейново, който не иска пари

  • 3 904
  • 57
Харесвам болницата, там си водя консултацията, там родих първия път при Богословова, сега не искам при нея. Моля, препоръчайте ми добър лекар там (по-скоро за секцио), който няма да си иска пари. Разбира се "благодарността" е друго и тя си зависи от нас, но в духа на "Европейското поведение"  Laughing повече пари на лекар няма да дам!!!!  Naughty
Виж целия пост
# 1
Ако намериш такъв лекар там,бих искала и аз да се запозная с него.Това ще да е някакво чудо в тази болница  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Йончев
Виж целия пост
# 3
Толкова ли е сериозно положението? Цъ, цъ, цъ!! newsm78
Виж целия пост
# 4
То е обществена тайна, особено след "Такъв е животът" толкова им се вдигнаха носовете и цените съответно, че не е истина.
Виж целия пост
# 5
Такова чудо май няма-не само в Шейново.
Виж целия пост
# 6
Да бе,сигурно
Виж целия пост
# 7
По мое мнение в Шейново всички са добри специалисти, така че не виждам какъв е проблема да родиш без уговорка при екипа, който е на дежурство. Ако искаш да ангажираш някой конкретен лекар, съгласи се, че няма как да е без пари
Виж целия пост
# 8
Съгласна съм с ТраЛаЛа - без пари и уговорка се оставаш в ръцете на дежурния екип, което крие своите недостатъци, но пък ти знаеш, за какво става дума и можеш да прецениш сама.
Не съм съгласна със ситуацията, в която ни поставят лекарите и това не им прави чест. Нито като професионалисти, нито като хора. Обаче всеки има право да греши както сам преценява. Може би така докторите защитават своята истина, която разбира се не е нашата, но за съжаление не виждам как това ще бъде променено ...Sad
Виж целия пост
# 9
д-р Гагова
Виж целия пост
# 10
То е обществена тайна, особено след "Такъв е животът" толкова им се вдигнаха носовете и цените съответно, че не е истина.
Виж целия пост
# 11
Д - р Станков! Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Peace
Подкрепям! Heart Eyes Hug Но по последни информации той вече не поема раждания. Много ми се иска да успея да го убедя за своето, но не знам дали ще се съгласи Cry
Виж целия пост
# 13
Peace
Подкрепям! Heart Eyes Hug Но по последни информации той вече не поема раждания. Много ми се иска да успея да го убедя за своето, но не знам дали ще се съгласи Cry

Защо?  Sad Това е лоша новина... Той е единствения лекар, при който бих се навила да раждам отново... Без капка страх.
Такива опции като алчност и лакомия при него просто никога не е имало... 2 дена го гонех да го почерпя  Shocked все пак нещо, защото колкото и да е, раждах с уговорка...  Laughing
Виж целия пост
# 14
Добър лекар,дето работи без заплащане няма.Може да не вземе много,но винаги взема.Като нямаш финансова възможност,ще родиш при дежурния екип.Няма да останеш с неродено бебе естествено.Чувала съм,че акушерките са по-приемливи като заплащане.Уговори се с акушерка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия