Бишкоти Плазмон-от кога?

  • 1 530
  • 15
МОМИЧЕТА,ЗА 6 МЕСЕЧНО БЕБЕ СТАВА ЛИ ДА СЕ ДАВАТ НАТРОШЕНИ  ИЛИ ПАСИРАНИ В АМ БИШКОТИ?
Виж целия пост
# 1
Става, но не е необходимо.
Ако държиш, по-добре добавяй по малко безмлечна каша.
Виж целия пост
# 2
МОМИЧЕТА,ЗА 6 МЕСЕЧНО БЕБЕ СТАВА ЛИ ДА СЕ ДАВАТ НАТРОШЕНИ  ИЛИ ПАСИРАНИ В АМ БИШКОТИ?

Аз  ги почнах от 4-я месец, няма нужда да ги пасираш защото те се резтварят веднага в млякото. Много са полезни съдържат витамини, минерали и калции.Нашата педиатърка ми ги препоръча и определено съм доволна. Миналата седмица взех и то новите видове кус-кус и оризова каша, страхотни са.
Виж целия пост
# 3
Значи може да се дават от четвъртия месец? Защото на кутията пише, че имат глутен.
Виж целия пост
# 4
Ако толкова те притеснява глутена вземи от тези без глутен в кутията.
Виж целия пост
# 5
Ако толкова те притеснява глутена вземи от тези без глутен в кутията.
Аз дадох от тези с глутен,когато малкия беше на 6,5 месеца.Много ги хареса.
Виж целия пост
# 6
Прахообразните бишкоти в кутията са без глутен и са подходящи за 4 месечно бебе. другите съдържат глутен, макар че и на тях пише, че са за след 4 месеца.
Аз лично дадох на четири месеца и половина от прахообразните и много ги хареса.
Виж целия пост
# 7
Прахообразните бишкоти в кутията са без глутен и са подходящи за 4 месечно бебе. другите съдържат глутен, макар че и на тях пише, че са за след 4 месеца.
Аз лично дадох на четири месеца и половина от прахообразните и много ги хареса.
И аз така. Няма проблем и са много вкусни. Давам по 2 м.л. вечер за да се засища, а понякога през деня с плодово пюре.
Виж целия пост
# 8
Аз ги давам от 4,5 месеца. Но доста рядко.
Виж целия пост
# 9
  А могат ли бишкотите да заместят следобедното хранене с каша Thinking-напр.ако дам обичайната доза АМ+бишкоти?
Виж целия пост
# 10
и аз това се чудя-дали могат да заместят следобедното хранене вместо каша?
Виж целия пост
# 11
Прахообразните бишкоти в кутията са без глутен и са подходящи за 4 месечно бебе. другите съдържат глутен, макар че и на тях пише, че са за след 4 месеца.
Аз лично дадох на четири месеца и половина от прахообразните и много ги хареса.
И аз взех тези безглутеновите,много си ги хареса,слагах му ги вечер в млякото и май добре го засищаха,но педи ми се скара и временно му ги спрях Confused
  А могат ли бишкотите да заместят следобедното хранене с каша Thinking-напр.ако дам обичайната доза АМ+бишкоти?
Мисля че можеш,само че май трябва да сложиш 2-3 лъжички,иначе във вечерното аз слагах по една лъжичка
Виж целия пост
# 12
Бих те посъветвала да изчакаш до навършване на поне 8 месеца!
Виж целия пост
# 13
И аз взех тези безглутеновите,много си ги хареса,слагах му ги вечер в млякото и май добре го засищаха,но педи ми се скара и временно му ги спрях

Що ти се скара?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Предполага, че още не си захранила с глутен, затова можеш да вземеш от безглутеновите, ако има нужда да добавяш по една лъжичка във вечерното мляко. и аз съм давала на моята някъде от вашата възраст, но само вечер по една лъжичка. След 2-3 месеца съм й слагала по една от глутеновите бишкотки или съм и добавяла в следобедното кремче - АМ, плод и 1-2 бишкотки и ето ти следобедна закуска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия