Коя количка да избера????

  • 2 707
  • 43
Здравейте мам4ета,

За първи път пиша във форума, но иначе Ви чета от около 1 месец – откакто съм в болнични.

След като разгледах сигурно всички интернет магазини, изчетох всички мнения за колички във форума (даже по няколко пъти, тъй като имах все повече въпроси), и обиколих повечето магазини в София, си позволявам да искам съвет от Вас, защото наистина не мога да взема сама решение.

Последно съм се спряла на следните модели:

1.   Pack Trendideal от Bebe Comfort:
 http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=6048&lang=1

2.   Giordani G4
http://www.adria2001-bg.com/index.php?m=320&category=126& … p;product_name=g4

Забравих да кажа, че бебчо се очаква след 1 седмица.

Искам да спомена моите колебания по отношение на двете колички.

За първата – притеснява ме, че няма напълно легнало положение. Четох доста мнения по въпроса става ли такава количка за новородено или не. Не мога да преценя колко градуса е, дали е повече от 30. Не съм срещнала мнения във форума за тази количка

За втората – четох много мнения във форума от мамчета, които са много доволни. Проблемът ми е отново, че тя няма напълно легнало положение, а пък производителите дават, че е от 0 до 36 месеца.

Моля Ви, ако може да споделите Вашия опит или мнение относно тези две колички и стават ли според Вас за новородено, въпреки, липсата на напълно легнало положение.

Или да си купя една Кенгуру Виктория
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2372

макар тежка и груба, но и по-широка, която има почти всички екстри, вкл. напълно легнало положение, пък догодина ще се мисли за лятна.

Приемам Вашите предложения за други модели колички.

Благодаря предварително за съветите Ви.

 newsm78

P.S. Толкова се притеснявах да пиша, а само колко много написах.
 
Виж целия пост
# 1
 Според мен и двете стват за новородено бебе. И аз съм харесала тази на Bebe confort. ЗА мен недостатък е, че не се регулира подложката за крачетата. Иначе ми се струва по- широка от Джорданито, а й кошът з абагаж е по- голям. Има и столче за кола... Абе, за цената си е супер според мен. Само забравих да питам в магазина дали й се сваля тапицерията, за да се пере...

 След като веднъж се набутах с голяма и тежка количка, не мисля да правя пак тази грешка. Аз пък се коебая между Pack Trendideal от Bebe Comfort и Кортината на Чико.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти, Венера.

Ширината и на двете е една и съща, поне ние така премерихме.

Когато питах в магазина дали се сваля тапицерията, за да се пере, ми обясниха, че ще ми е по-лесно да я закарам на пароструйка на Автомивка, което ми се стори малко странно. Не бях чувала досега.
 Laughing

Виж целия пост
# 3
Че добра идея са ти дали Mr. Green И аз ще попитам, да видим... 
Доколкото знам е нов модел тази количка и затова няма много мнения за нея. То сигурно и затова повечето ще ти отговорят да избереш Джорданито(предполагам)...
Виж целия пост
# 4
И аз така мисля. А за цената ми обясниха, че била към 750 лв., но са купили голямо количество и затова я предлагат сега за 350 с кошница.
Виж целия пост
# 5
Ехеее, че то си е направо далавера тогава Mr. Green Не знаех, че реалната цена е такава.
Виж целия пост
# 6
хм..само не разбрах какво общо има цената с количеството Simple Smile)))) ма явно това си е търговски трик.
Виж целия пост
# 7
Доколкото разбрах, тъй като са купили по-голямо количество, са им направили отстъпка. Иначе няма логика.
Виж целия пост
# 8
Аз съм с Джордани G4  и определено ти я препоръчвам страшно съм доволна.
Виж целия пост
# 9
Благодаря криси,

И въпреки, че няма напълно легнало положение, и ти смяташ, че става за новородено, така ли?
Виж целия пост
# 10
А за цената ми обясниха, че била към 750 лв., но са купили голямо количество и затова я предлагат сега за 350 с кошница.

Да ме прощават от магазина, ама това според мен си е опашата лъжа.
Нямам идея дали марката Бабидеал е на Бебе Конфорт, може да се правят в един завод.
Но определено е класи под качеството на Бебе Конфорт, съответно е и доста по-евтина. Тук Бебидеал се продава в големите супер маркети, за разлика от Бебе Конфорт, които се намират само в специализираните магазини. Опитах се да намеря линк, та да се види тук какви са цените на тези колички, но не успях. Но...този модел от линка струва не повече от 150 евро тук.
Аз лично бих избрала Джорданито.
Виж целия пост
# 11
Мишенце, благодаря за мнението ти.

  bouquet
Виж целия пост
# 12
Bebideal e на Бебе Конфорт, но по- евтина серия. Така ми обясниха пък на мен.
То като гледам и Джордани-то е то този ценови клас, така че в случая цената не е определяща за качество, мисля...
Виж целия пост
# 13
Джорданито според мен
Виж целия пост
# 14
Аз искам само да вметна, че столчето за кола е супер за новородено бебе, но само при положение, че бебето ще бъде дребничко. Това го казвам, защото нашата дъщеря за 2 месеца дръпна 16 сантиметра и изобщо не се събираше в тези кошници, по този повод и порт-бебе не можа да използва. Като се разхождаме из парковете ми е много мъчно като гледам явно големи бебета да се возят в явно малки за тях кошчета. И бебето изглежда едно такова сгърчено и нещастно. Така че ако двамата или поне единия от родителите сте високи помислете дали няма да му е некомфортно на детенцето.
Аз лично бих избрала Кенгуру или Чиполино, въпреки че нашата количка Маг Ингланд беше страхотна и много си я харесвах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия