Пъпки по гърба и деколтето

  • 5 367
  • 16
Появиха ми се изневиделица и ме наболяват. Ситнички са, но наистина са много. Не вярвам да е алергична реакция, защото пия антихистамини, освен това ми е късно за пубертет...
Чудна работа.
Приемам всякакви мнения и съвети за намаляването/премахването им, че идва лято...  Wink  Rolling Eyes


Темата ми хрумна след 'Пъпка'.
Виж целия пост
# 1
Може да е от някой лосион или душ гел. newsm78 Ако е от това незабавно трябва да се изкъпеш и хубаво да се изтъркаш.
Виж целия пост
# 2
 Joy Joy Това ми хареса... Laughing

Аз се къпя по 1-2 пъти дневно с различни сапуни и душ- гелове, а проблемът се появи преди месец..Явно не е там 'ключа за палатката'...
Виж целия пост
# 3
Сигурно е заради започващите жеги. Спри лосиона за тяло, ако ползваш такъв.Има едни освежаващи кърпички за лице, които аз ползвам превантивно за тяло. Може и бебешки мокри кърпички  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Joy Joy Това ми хареса... Laughing

Аз се къпя по 1-2 пъти дневно с различни сапуни и душ- гелове, а проблемът се появи преди месец..Явно не е там 'ключа за палатката'...
Еми така си помислих защото ти написа:"Появиха ми се изневиделица"  33uu
Виж целия пост
# 5
Гинеколожката на сестра ми й беше казала, че подобни пъпки могат да са признак на стафилококова инфекция, особено ако ти се появят така 'изневиделица'
Виж целия пост
# 6
Стафилококи нямам (как можа да ми го кажеш това, знаеш ли каква хипохондричка съм) Laughing

Кейси вероятно е права...Но аз и с антиалергични кърпички не смея да ги търкам..
Аз пък си мислех, че са от някой сутиен и/или блузка от изкуствена материя...

Да, Китикат, не се изразих правилно.
Виж целия пост
# 7
И на мен ми се е случвало, нямам обяснение, ама като тръгнах на солариум редовно, се оправиха пъпките.
Виж целия пост
# 8
А възможно ли е да е от дреха или някаква определена материя...  newsm78
Аз получавам понякога такива пъпчици от изкуствени материи.
Виж целия пост
# 9
А да не ти е цъфнало някое цвете вкъщи по това време? Аз преди няколко години се изприщих така два дни след рождения си ден и чак след месец някой ме открехна, че може да е от саксия - така се и оказа.
Виж целия пост
# 10
на мен всяка година ми се появяват точно на тези места и знам,че е от слънцето.
Виж целия пост
# 11
Благодаря на всички за мненията!   bouquet
Цветя нямам вкъщи, а и пия противоалергични хапчета (антихистамин)...
И аз си мисля, че може да е от слънцето или от някоя дреха...
Но сезонът се смени,аз не нося същите, няма логика..
Остава слънцето...Как се справяш с това?  Thinking
Виж целия пост
# 12
минават от самосебеси след дни,само не ги чеши,че стават повече.
Виж целия пост
# 13
evanescent, вземи си и ексфолиат за тяло, но някой неароматизиран  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
на мен понякога ми излизат на деколтето точно от дрехи, някакви бижута или от грубо търкане с гъба (случвало ми се е в бързината да се стържа направо)  ooooh!
и мен ме вълнува темата...а някакви мазила не помагат ли? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия