Летният загар и козметиката

  • 582
  • 6
Здравейте.
Дойде и лятото и аз вече си понаправих тен (все още червеничък Simple Smile
и сега следва да си сменям цвета на пудрата.ДО сега сум ползвала доста светла (Номер3) на Constain Carol (май така се пише).Но на тази маркка май няма много тъмни.Препоръчайте каква да си взема.
Чувала съм ,че има и прозрачни пудри те вършат ли работа,смисъл искам кожата ми такава да се матира добре и да не лъщи.
Виж целия пост
# 1
Здравейте.
Дойде и лятото и аз вече си понаправих тен (все още червеничък Simple Smile
и сега следва да си сменям цвета на пудрата.ДО сега сум ползвала доста светла (Номер3) на Constain Carol (май така се пише).Но на тази маркка май няма много тъмни.Препоръчайте каква да си взема.
Чувала съм ,че има и прозрачни пудри те вършат ли работа,смисъл искам кожата ми такава да се матира добре и да не лъщи.

Опитай пудрите на Lumene. Наистина са чудесни и кожата със сигурност не лъщи.)))
Виж целия пост
# 2
Mirama  a каква й е цената ?
Виж целия пост
# 3
FLyFLu, забрави за тези пудри...във Варна май ги няма за жалост... #Cussing out
Revlon, L'oreal и т.н...  bouquet
има много теми потърси с търсачката Grinning
Виж целия пост
# 4
Mirama  a каква й е цената ?

Не помня, аз моята я взех преди около половин година. Но беше някъде около 11-15лв.
От по-нисък ценови клас са на Севънтийн, може да пробваш тях. Около 7лв е пудрата им.
Виж целия пост
# 5
Ам то въобще с тоя тен удачно лие  да слагам пудра .Щотот като сложих от старата и седи много смешно и с тия червени бузи.нз дали ако слагам по тъмна ще стане нещо уфф Sad
Виж целия пост
# 6
Вземи си номер 4 от съ6тата,която си ползвала,имам спомени 4е  е много тьмня.То4но за тен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия