моля за помощ

  • 534
  • 5
Много ви моля , ако сте наясно с интернет - услугите , за помощ .
Баща ми не може да си влезе в пощата - abv.bg
След неколкократно объркана парола ( понеже на клавиатурата на компютъра не излизат всички букви ) , достъпа му до пощата бе блокиран .
Написахме писмо , но му искат отговор на въпрос . Той смята , че може да са били два възможни отговора , но и двата отхвърлят .
Няма друг имейл за препращане .
Ако има друг вариант , моля да ми съдействате , може и на лични . В противен случай ще си изгуби адресите на всички контакти .
Благодаря ви предварително !
Виж целия пост
# 1
Когато е регистрирал пощата, не е ли посочил друг мейл за връзка в такива случаи?
Ако да - тогава да пробва пак, но без въпросите, а само с мейла. Те ще му изпратят на него нова парола, с която да си влезе в пощата.
А ако не - да се обърне директно към тях, трябва да има някаква форма за контакти. Да си направи нова пощенска кутия в абв и оттам да им пише.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Хммм...ти да не искаш да проверяваш някого WinkНе виждам начин щом не може да отговорите на въпросите и нямате алтернативен мейл.И на мен скоро ми се случи същото в дир-а и пусто като не помня каква информация съм дала... Embarassed
Виж целия пост
# 3
В момента и аз се опитвам да си вляза в пощата и не мога , в нито една от трите.А всичко друго ми се отваря, не е да нямам нет.Това ми се показва.


Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Виж целия пост
# 4
  И на мен, явно се е сгъбаркало цялото абв.
Виж целия пост
# 5
При мен няма проблем с абв-пощата.
Спирането на пощата е за известно време - около час или по-малко. Случвало ми се е преди време.
Това с таейния въпрос и тайния отговор е много тъпо. Когато човек си прави пощата сякакви такива анкети се попълват доста механично и без да се замисляш.
Не може ли да си смени паролата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия