щипове в колената

  • 970
  • 4
Здравейте момичета.Майка ми страда от шипове в колената  Cry Какво ли не е опитвала,с какво ли не се е мазала но няма оправия.Днес четох за тези хапчета http://www.boots.com/shop/product_details.jsp?productid=1008744& … icationid=1019345 , чували ли сте за тях.Или ако можете да ми дадете съвет,какво да правим  ooooh! Praynig .Ще ви бъда много благодарна.Просто гледам майка как даже не може и да спи а се върти от болка и ми се къса сърцето.  Cry
Виж целия пост
# 1
Не съм чувала тези таблетки, но доколкото виждам, те са за поддържане на здрави кости и зъби, не за лечение на шипове. По-скоро подходящи са препарати с хиалуронова киселина, нещо от рода на Артростоп, Флексодон ... И моята майка има такъв проблем, засега не сме открили ефективно лечение Sad
P.S. Нещо ми се спи и пиша глупости, флеkcодон съдържа глюкозамин и хондроитин... но товa не променя идеята ми.
Виж целия пост
# 2
Това е калциев препарат. Нито той, нито който и да е друг ще й премахне шиповете. Обезболяващи и физиотерапия- това би могло да облекчи страданията.
Виж целия пост
# 3
 Embarassed ужас...на нея личната и лекарка каза-няма лечение,не се лекува.Но аз все пак и вас питах...бялата лястовичка,нали надеждата умирала последна  Cry .. благадаря ви за отговорите
Виж целия пост
# 4
Шиповете са гадно нещо, наистина нямат лекуване, но пък има физиотерапия и различни начини за облекчаване на болката, както вече са писали по-горе.
Горе главата - с малко инат ще стабилизирате положението Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия