100 евро от прах Бонукс - някой печелил ли е?

  • 1 692
  • 14
Здравейте на всички ! newsm78Питам се дали някой е печелил евро от прах Бонус или е просто измама както винаги
Виж целия пост
# 1
Аз не ,но съм си вземала 1 път така че........ Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Колко смяташ че ще спечелят,според мен е измама
А и праха е гаден Sunglasses
Виж целия пост
# 3
И от тотото не съм печелила.  Grinning
И с капачки не подкарах БМВ.  hahaha
Виж целия пост
# 4
Хората от Бонус ще спечелят повече от 100.
Виж целия пост
# 5
и според мен всичко е измама , както преди време се скъсахме да купуваме кока кола заради една сричка и накрая прочетох в един вестник , че всъщност тази сричка я няма newsm78 и само като се сетя колко време ми трябваше и нерви за да обесня на малката че няма да има играчка  newsm78
Виж целия пост
# 6
Последно - Бонус или Бонукс?
Виж целия пост
# 7
Бонукс.
Прахът е изключително ефикасен в изпирането на петна от машинно масло. Купувам го заради това му качество, даже не знам, че трябва да има и 100 евро.
Виж целия пост
# 8
Бонукс.
Прахът е изключително ефикасен в изпирането на петна от машинно масло. Купувам го заради това му качество, даже не знам, че трябва да има и 100 евро.
И аз затова го купувам
Виж целия пост
# 9
и според мен всичко е измама , както преди време се скъсахме да купуваме кока кола заради една сричка и накрая прочетох в един вестник , че всъщност тази сричка я няма newsm78 и само като се сетя колко време ми трябваше и нерви за да обесня на малката че няма да има играчка  newsm78

Аз само от кока кола съм печелила, но май имаше липсваща сричка за едни опюшени играчки
Виж целия пост
# 10
Аз си взех 4 килограмов пакет на Бонукс наскоро, но нямаше нищо вътре. Ма то и аз съм една късметлийка... ooooh!
Виж целия пост
# 11
Аз спечелих - не си купувам този прах и печеля с всяко пране Mr. Green
Виж целия пост
# 12
тц нищо не съм спечелила от бонукс.....
Виж целия пост
# 13
И в моя пакет няма нищоооо........... Whistling
Виж целия пост
# 14
  Димана получи алергична реакция от Бонукс навремето, ще пропусна 100-те евро
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия