Правили ли сте секс с бившия?

  • 12 923
  • 46
Ами ... такива щуротии в главата ми напоследък - за необвързващ секс. Ама не съм готова още да тръгна да се срещам с мъже, се чудя дали да не "обезпокоя" бившия.  Embarassed
Правила ли го е някоя от вас? И?  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Ако ще е необвързващ по-добре го направи с някой, с който не си била обвързана. Че ще пускаш после пак тема - искам си го обратно Simple Smile
Иначе аз не мога да ти кажа дали съм правила секс с бившия, защото отношенията ни никога не са били съвсем ясни. Но от момента, в който окончателно реших, че ще е бивш, не съм. Не го смятам за добра идея.
А твоя нямаше ли си някаква нова звезда между другото или това не ти пречи? Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ами редовно правя  Embarassed
Но не мисля, че е редно...
За съжаление все още го обичам много и не мога и да си помисля за друг мъж...
Химията е в повече...емоцията също...
Така, че не знам колко е "необвързващ" нашия секс  Rolling Eyes

Бърди, много яка тема за вторник по пладне, а?  hahaha
ЧРД от мен и Вяра!
Пожелавам ти да правиш мноооого и качествен секс с някого, който да те обича истински!
И не само...Но и да се събуждаш до него   bouquet
Виж целия пост
# 3
Има си нова звезда и май не ми пречи - защото наистина го считам за необвързващ секса и не си го искам обратно.
Обаче няма да го направя де.
Помислих, помислих, пък все по-лоша идея ми се вижда.
Нещо май е свързано с това, че ставам на 31 и се чувствам далече от момиченцата дето свалят мъжете в момента и съм се спекла от мисълта, че няма да имам друг - не за сериозна връзка, ами дори за авантюра.
Та затова.
Ама секса с бившия, който не ме иска, някак си не виждам как ще ми помогне  Laughing
Иначе снощи се сетих за един, с който работя (не колега, а партньор от друга фирма), който в края на май си заминава за родната държава и по който тайничко въздишам отдавна, та си викам - да го поканя на едно прощално питие?  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 4
Ако наистина много го желаеш, направи го, не върви срещу себе си. Има вероятност да ти стане фикс-идея ако си го забраняваш. Явно е, че все още го обичаш. Начинът да се откъснеш тотално е, когато СЕ ПОЧУВСТВАШ ГОТОВА ЗА ТОВА. А то ще стане по-лесно ако не вървиш срещу себе си.
Така беше поне за мен.
Виж целия пост
# 5
Доста хора тук са се измъкнали от един порочен (за мен) цикъл, при това често не благодарение на собствените си усилия, а по стечения на обстоятелствата и поради чужди решения. Явно някой хора цикъла си им харесва и пак си влизат в него въпреки всичко което им се е случило. Аз лично не вярвам, че като виждаш един човек редовно и правиш любов/секс с него ще дойде изведнъж момент когато ще "узрееш" да скъсаш всичко. Още повече че доста хора тук са прекалено емоционални и лесно привързващи се. За мен да се връщаш обратно към такива отношения (всеки да си ги определя както иска) е глупаво. Лично мнение.
Виж целия пост
# 6
На 31 още ставаш Simple Smile Освен това казват, че жените започвали да откриват секса истински след 30-тата си година...
Имаш едно предимство пред момиченцата дето свалят мъже и то е че знаеш какво искат мъжете за повече от веднъж Simple Smile
Идеята за коелгата хич не е лоша. Все пак защо да спиш с бившия, нищо ново няма да намериш там Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
. Все пак защо да спиш с бившия, нищо ново няма да намериш там Twisted Evil


Супер  Grinning
Виж целия пост
# 8
Aз съм правила секс с бившия.И то не един път.За мен беше "необвързващ секс",но за него,не.За това и спрях да го правя.Той не го прие като "необвързващ".
Ако имаш още някакви чувства към него,по-добре не го прави Naughty
Виж целия пост
# 9
 Naughty Naughty NaughtyНе е добра идея(поне от опит го казвам),защото:
1.Докато не скъсаш връзките със старото,няма да откриеш новото,по-лошо ще се самоизмъчваш,а после ще се разкайваш и пак..и пак.. Whistling
 2.Не знаеш той как ще го приеме-има ли смисъл да ровиш в пепел без огън?
 3.Няма да можеш да го прекъснеш,без да нараниш много повече сама себе си;няма да можеш да се гледаш,ако той продължи напред,а използва теб само като....айде да не използвам силни думи Sick
 така че -ЗАБРАВИ-съвсем приятелски и искрен съвет
Виж целия пост
# 10
надуваема кукла е думата
Виж целия пост
# 11
Тц... преди година и нещо ми се щеше да го направим, ей така, да отмъстя ли, що ли на неговата нова...

Сега и с пръчка не бих го бутнала.
Виж целия пост
# 12
Пантер човече супер брутален си станал.  Sick
Ти така ако си говориш с мацките отдалече ще те заобикалят. Мое мнение.  ooooh!
То че е верно верно е това което казваш ама такт си требе.
Виж целия пост
# 13
Ама нали за това е необвързващия секс - да няма емоционални овъртолвания в чувства! А ако искаш да правиш секс с бившия, то той вече е доволно обвързващ се и те хлъзва яко в страната на илюзиите Thinking А и ако бившия е поискал раздялата - значи плюеш на себе си и се молиш за секс?! newsm78 А ако ти си поискала раздялата - където веднъж си плюла, сега го почистваш...да не кажа точната дума?! newsm78 Аз не го разбирам, ама всеки знае себе си Wink
Аз обаче ти пожелавам истински необвързващ секс - не се притеснявай за годините....аз лично бях на 37 когато за последно  пробвах такова нещо и то с един съученик, който го познавам от 100 години. После си останахме добри познати и се виждаме на по бира и толкова.  Joy Joy Joy Joy Така че дойде пролет и е време за нови емоции Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 14
На 31 още ставаш Simple Smile Освен това казват, че жените започвали да откриват секса истински след 30-тата си година...
:
Ах, ще чакам още 2 години Mr. Green

ПО темата - Не, предпочитам нещо ново и зелено Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия