Нямам апетит...

  • 1 404
  • 25
Нещо нямам апетит въпреки бебето.....никога не съм била по яденето де,но сега от няколко дни ми се гади като помисля за ядене наобяд или следобед,закусвам насила.
Бременната не трябвало да пропуска ядене но сега като не ми се яде,да ям и да повръщам ли?? newsm78
На вас случвало ли ви се е и какво правите?
Виж целия пост
# 1
Не съм съгласна, че бременната не трябвало да пропуска ядене.
Яж когато и каквото ти се яде.
Виж целия пост
# 2
Бременната яде когато иска. Спокойно. Завиждам ти благородно, че нямаш апетит.  Grinning
Виж целия пост
# 3
и аз нямах първите 3 месеца. ела ме виж сега  Sad
яж когато ти се яде, просто гледай да са по-полезни неща  Peace
Виж целия пост
# 4
да
през първите 3 месеца от бременността, бях точно като теб - изкарах само на сокчета...
всичко друго повръщах...
Опитай с обикновени бисквити и солети , при мен само това помагаше
Виж целия пост
# 5
Заради тези митове, че бременната трябва да яде много и често  #Cussing out първата бременност се търкалях направо от дебелина, но сега ям когато и каквото ми се иска най-вече наблягам на млечни продукти и плодове, и мога да ти кажа че се чувствам супер и ми е достааа по-леко от преди ! Само да те успокоя - бебето яде от теб, т.е. запасите ти в организма, следователно и два пъти дневно да ядеш е достатъчно стига да е качествена храната
Виж целия пост
# 6
Нещо нямам апетит въпреки бебето.....никога не съм била по яденето де,но сега от няколко дни ми се гади като помисля за ядене наобяд или следобед,закусвам насила.
Бременната не трябвало да пропуска ядене но сега като не ми се яде,да ям и да повръщам ли?? newsm78
На вас случвало ли ви се е и какво правите?


Изобщо не се притеснявай и яж когато ти искаш.
Бебето винаги ще си набавя необходимите му вещества и храна за твоя сметка, така че няма да остане гладно.)))
А и апетитът ти ще се оправи скоро. )
Виж целия пост
# 7
Не се насилвай да ядеш след като нямаш апетит.Аз през първите месеци не хапвах почти нищо, после бях като прахосмукачка -от всичко по много  Laughing
Виж целия пост
# 8
Мерси на всички,притеснявах се нещо да не му причини изоставане в развитието или нещо такова... Embarassed Embarassed
Нямам намерение да ставам буренце обаче.Първия път си възстанових 43-те кила отпреди забременяването,надявам се и сега да е така живот и здраве само.
Виж целия пост
# 9
Съгласна съм с всички, че бременната яде когато е гладна. Не се насилвай, ще дойде време, когато ще ядеш с много апетит. Лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 10
Съгласна съм с всички, че бременната яде когато е гладна. Не се насилвай, ще дойде време, когато ще ядеш с много апетит. Лека бременност   bouquet
това и ако ти се яде непрекъснато ли важи? щото аз вече все съм гладна, а вече съм качила повече кила, отколкото ми се полагат  Embarassed
Виж целия пост
# 11
Нормално е. Това е само период. Ще отмине.
Промените в организма ти са толкова много, настъпват изключително бързо, така че липсата на апетит е съвсем нормална реакция.
Виж целия пост
# 12
Да, аз от няколко седмици съм така. Хем съм гладна, хем, като видя ядене, почва да ми се повдига.
Не трябва да се насилваш, организмът ти знае по-добре от теб от какво има нужда.
Но трябва да пиеш достатъчно течности
Виж целия пост
# 13
Спрайта и колата влизат ли в бройката?
Виж целия пост
# 14
По време на бременността ми и аз не съм се тъпчела. Карах основно на салати и фрешчета. Но винаги си хапвах когато и каквото ми се прияде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия