Глицеринов сапун - какъв? Друг добре овлажняващ и щадящ кожата?

  • 13 196
  • 48
Туй ми е питането. Ползвате ли глицеринови сапуни, ако да - каква марка, овлажнява ли по-добре - или ако трябва да съм по-коректна, преди да овлажни - изсушава ли кожата по-малко от обикновените сапуни?
Лятото ми е по-дребен проблема, но зимата се виждам в чудо, изсушава ми се много кожата и е неприятно... сега пък, с непрестанни душове за свежест, пак ми се иска някакво по-меко измиващо средство.
В добавка - не мога да си намеря глицеринов сапун... може и да недовиждам (всъщност, то си е факт, нося -4,50, но коригирам с лещи  Mr. Green), но в три големи супермаркета в града (Пловдив - Мега Марина, Билла, Лекси) не можах да намеря глицеринов сапун по щандовете...
Виж целия пост
# 1
Аз си купувам на Палмолив и съм доволна.
Виж целия пост
# 2
Оф, и ти ли психяса, че душгеловете са вредни Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Оф, и ти ли психяса, че душгеловете са вредни Mr. Green
Нье Simple Smile По-отдавнашно ми е питането, просто сега се присетих.
Последно си взех на Рефан сапун със зехтин, който по-малко ми изсушава кожата, но пък на аромат не го докарва (почти няма аромат, което е харашо предвид парфюма после, но пък по време на къпане липсва емоцията).
Виж целия пост
# 4
Последно си взех на Рефан сапун със зехтин, който по-малко ми изсушава кожата, но пък на аромат не го докарва (почти няма аромат, което е харашо предвид парфюма после, но пък по време на къпане липсва емоцията).

Значи много ще ти харесат на Касиопея сапуните.Много по-добри са от Рефан,с много масла и миришат много силно.Имат щандове в Сити Център и В МОЛ на Стамболийски.Имат и малки магазинчета в центъра,но не знам имената на уличките.
Виж целия пост
# 5

Значи много ще ти харесат на Касиопея сапуните.
Точно тях щях да предложа и аз Peace Хубави са, аз като вляза в магазина и не ми се излиза Joy Има един с луфа вътре - доста добре ексфолира. Има и едни тробички с парченца сапун вътре, за гардероб, също съм голям фен!
Но като цяло сапунът си е сапун - ако имаш по-суха кожа, веднага се усеща, че е мита със сапун Confused
Виж целия пост
# 6
Но като цяло сапунът си е сапун - ако имаш по-суха кожа, веднага се усеща, че е мита със сапун Confused
И душ-гел ми я изсушава на мен Confused
А все пак да кажа, че Касиопея не я познавам и тук МОЛ още нямаме Grinning
Виж целия пост
# 7
Туй ми е питането. Ползвате ли глицеринови сапуни, ако да - каква марка, овлажнява ли по-добре - или ако трябва да съм по-коректна, преди да овлажни - изсушава ли кожата по-малко от обикновените сапуни?
Лятото ми е по-дребен проблема, но зимата се виждам в чудо, изсушава ми се много кожата и е неприятно... сега пък, с непрестанни душове за свежест, пак ми се иска някакво по-меко измиващо средство.
В добавка - не мога да си намеря глицеринов сапун... може и да недовиждам (всъщност, то си е факт, нося -4,50, но коригирам с лещи  Mr. Green), но в три големи супермаркета в града (Пловдив - Мега Марина, Билла, Лекси) не можах да намеря глицеринов сапун по щандовете...


Българска роза произвеждат глицеринов сапур и то чудесен. Има в аптеките.
Виж целия пост
# 8
Но като цяло сапунът си е сапун - ако имаш по-суха кожа, веднага се усеща, че е мита със сапун Confused
И душ-гел ми я изсушава на мен Confused
А все пак да кажа, че Касиопея не я познавам и тук МОЛ още нямаме Grinning

Бу ще ти пратиме  Hug
Виж целия пост
# 9
Рефан имат сапун във формата на ягодка,но не съм сигурна дали е глицеринов newsm78.Не ми изсушава кожата и ухае много приятно(на ягодка) дълго време след това - и по кожата и в банята! Peace
Виж целия пост
# 10
Мерси, Синеоч*, това ми е резервния вариант. Една дружка гостува и си носеше глицеринов сапун (гад софийска!), а тук - няма и няма. А съм купувала по-рано, имаше много хубави глицеринови сапуни. Даже тема бях пущала веднъж по повода отдавна май Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Бу ако се наложи свиркай, ще откликнем, нямай грижа. За теб винаги. Hug  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
И аз имам същия проблем, много ми е чувствителна кожата към сапуните.
От доста време обаче използвам на Рефан, санталов и розов, много съм доволна. Наскоро си взех на Касиопея, според мен са малко по-добри от Рефан, но пък са и малко по-скъпи.
Най доволна съм от сапуните на Бронли, не са глицеринови но пък за сметка на това ефекта им е поразителен....гладка, нежна, добре ухаеща кожа цялл ден  Simple Smile
Виж целия пост
# 13

Значи много ще ти харесат на Касиопея сапуните.
Точно тях щях да предложа и аз Peace Хубави са, аз като вляза в магазина и не ми се излиза Joy Има един с луфа вътре - доста добре ексфолира. Има и едни тробички с парченца сапун вътре, за гардероб, също съм голям фен!
Но като цяло сапунът си е сапун - ако имаш по-суха кожа, веднага се усеща, че е мита със сапун Confused

Добре де - аз също само за гардероб купувах от парченцата, но никак нямат ефект.
Сега купувам цели сапуни и си ги режа на части от време на време , за да им се засили аромата - а не съм ги ползвала никога за къпане - ще трябва да пробвам.

А по темата - ползвам си DOVE още преди да го пуснат в БГ и все съм си доволна!
Виж целия пост
# 14

Добре де - аз също само за гардероб купувах от парченцата, но никак нямат ефект.
Сериозно Shocked Аз имам само по една торбичка в гардеробите и просто като отворя вратата, се омайвам Crazy Не смея да сложа по чекмеджетата, защото сигурно ще мирише толкова силно, че после дрехите ми ще миришат повече на сапуна, отколкото на парфюм hahaha Що така при тебе не действат newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия