Техническата страна на изневярата

  • 3 551
  • 81
За да не се разводнява една друга тема, пускам тази.
Една потребителка се поинтересува как една друга
си е организирала времето, така че да поддържа и
брака си, и извънбрачната си връзка с години.

Цитат
На хотели ли сте ходили, по градинки ли интересно ми е, знам ли може и аз да се залюбя с някой

Знам, че едва ли всички вие сте имали извънбрачни
връзки, но все може да си представите как изглежда
чисто техническата страна на изневярата. Къде се
случва най-често прелюбодеянието? Как и кога?

Виж целия пост
# 1
Никой няма да ти отговори Whistling
Виж целия пост
# 2
Лиске гледам, че и ти си заинтересована  Mr. Green
Имам предположение къде да го го вместя моя бъдещ любовник - преди да взема децата от градина т.е. м/у приключването на работния ден и пазаруването за вечеря. 1 час дали ще му е достатъчен?
Виж целия пост
# 3
1 час дали ще му е достатъчен?
НЕ! Mr. Green
Виж целия пост
# 4
На бившия си приятел му изневерих в една кола, до блока, в който живеехме заедно, в 2 през ноща, докато той блаженно спеше и си мислеше, че съм с приятелки на кръчма. Той пък от своя страна ми изневери с колежката си в цеха, в който беше управител, дори си каза всичко и приключихме. Има ли желание - има и начин Crazy
Но то това не е за темата, щото питаш за извънбрачни, а ние не бяхме бракувани, на бракувания за мен не съм му изневерявала bowuu
Виж целия пост
# 5
бонус му давам 30мин обедна почивка
Виж целия пост
# 6
Зависи от естеството на работата може би.Например-аз ходя от дома до кабинета,после обратно,живеем в малък град,ако поискам да развия нещо паралелно,голяма изобретателност ще ми е нужна.Мъжът ми пътува постоянно,на ден по няколко пъти обикаля околните села,няма определено работно време-на него ще му е смешно лесно Mr. Green
Виж целия пост
# 7
На бившия си приятел му изневерих в една кола, до блока, в който живеехме заедно, в 2 през ноща, докато той блаженно спеше и си мислеше, че съм с приятелки на кръчма. Той пък от своя страна ми изневери с колежката си в цеха, в който беше управител, дори си каза всичко и приключихме. Има ли желание - има и начин Crazy
Но то това не е за темата, щото питаш за извънбрачни, а ние не бяхме бракувани, на бракувания за мен не съм му изневерявала bowuu
Мъжът ми няма да ме усети, защото спи като пор, но сина ми със сигурност . Всичко чува и вижда лапето  Tired
Виж целия пост
# 8
Даааа, определено ми е интересна организацията на времето при ДЪЛГОГОДИШНИ паралелни връзки - еднократна изневяра в колата (на гости/в работата/в тоалетната на заведение...) са ясни, въпроса е как се поддържа връзка в продължение на година, две ( че и по-дълги има май...)

Виж целия пост
# 9
Къде се случва най-често прелюбодеянието? Как и кога?

Личен опит - тц  Wink

Малииии, сигур изглеждам кат задръстенячка  Joy Joy Joy

Но по наблюдения,
роман мога да напиша  Wink

Най-често заварката става на командировки, симпозиуми и т.н.,
да не забравяме и срещите от завършването ............  Wink
Колко любови се възраждат там - не е истина  ooooh!

А за поддръжката на извънбрачна връзка
се иска и време и нерви  Laughing

Един път - иди приди
кеф, мерак, тръпка, любов към спорта .............  Mr. Green
ама връзка - бая усилия си трЕБАТ  Mr. Green
То и за тва си е нужен талант  hahaha
Виж целия пост
# 10
Никой няма да ти отговори Whistling

Видя ли как разводниха хубавата ти тема.
Ето, тук може да се развихри народът.
Не става въпрос само за личен опит.
Виж целия пост
# 11
Да, съвсем сериозно. В събота бяхме на кръчма със семейни приятели и точно на тази тема  говорехме. Беше забавно, защото имаше интересни и доста смешни  предложения  Grinning
Виж целия пост
# 12
Предположения!!!
Ако жената не ходи на работа е лесно. Винаги може да каже, че докато е била на пазар и е паднала батерията на телефона. Технически - на всякъде/естествено извън обсега на местоработата на съпруга/

Ако е служебно ангажирана - през обедната почивка в най - близкия хотел; извънредно останала да работи по проект/ разбираш ли -последен срок/ - пак в хотел.
Поне в София не се сещам за градинка/парк в която би могло Thinking

За дълга връзка обаче, не мога да го измисля newsm78 , но при добро желание, всичко се постига.

Виж целия пост
# 13
ама връзка - бая усилия си трЕБАТ  Mr. Green
То и за тва си е нужен талант  hahaha

И аз така си мисля. Толкова енергия.
Не е за мен тая работа.
Виж целия пост
# 14
Мина освен талант си трябват и пари, защото ако любовника е семеен трябва да се взима хотел, а аз няма да отседна в хотел "Цура" на Мария Луиза за 10лв нали се сещаш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия