Масажи през бременността

  • 535
  • 10
Имате ли представа дали е безопасно да се правят масажи по време на бременност, особено в седмия месец.
Виж целия пост
# 1
Говори с масажиста си.
Според моя е безопасно след третия месец и поне доосмия, но и ми прави леки процедури.
Виж целия пост
# 2
масажи на коя част от тялото?на корема не трябва
Виж целия пост
# 3
масажи на коя част от тялото?на корема не трябва
Защо? Като си ги мажем коремчетата с козметика против стрии, това не е ли вид масаж?
Виж целия пост
# 4
масажи на коя част от тялото?на корема не трябва
Защо? Като си ги мажем коремчетата с козметика против стрии, това не е ли вид масаж?
ами не. все пак като мажеш само погалваш кожата леко, не масажираш 
Виж целия пост
# 5
Имам предвид масаж на краката и гърба. Смятам че е полезно особенно за краката по време на бремеността през последния триместър.
Виж целия пост
# 6
Имам предвид масаж на краката и гърба. Смятам че е полезно особенно за краката по време на бремеността през последния триместър.
И особено на кръста - страшно облекчава при болки, вследствие на "изпъчването".
Виж целия пост
# 7
масажи на коя част от тялото?на корема не трябва
Защо? Като си ги мажем коремчетата с козметика против стрии, това не е ли вид масаж?

на корема втриваш крема съвсем леко,иначе може да предизвикаш контракции.на гърба и краката може да се прави интензивен масаж с повече натиск,отлепване на кожата и т.н.
Виж целия пост
# 8
Не виждам защо да не може...разбира се избягвай какъвто и да е натиск в областта на корема...но няма нищо по-хубаво от един масаж на крака, гръб и кръст... Peace
Виж целия пост
# 9
Мъжът ми постоянно ми правеше масаж докато бях бременна.  Peace
Виж целия пост
# 10
Аз ходих на масаж на краката и гърба до 5 дена преди да родя,така че ако имаш възможност ходи-облекчава и разнообразява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия