За жълтъка

  • 1 148
  • 19
Момичета вече за втори път се пробвах да дам жълтък на мойта дъщеря и отново изби  Sad
Искам да ви попитам,тъй като след 10 дни смятам да започна да и взимам храна от кухнята,след като има реакция от жълтъка /а там почти всичко се готви с яйца/,мога ли да и давам храна от кухнята или да изчакам да направи 1 годинка  newsm78
Виж целия пост
# 1
Изби какво  newsm78
Виж целия пост
# 2
LEI забравих да уточня,права си  #Cussing outизби пъпчици по ръчичките,по крачетата и по дупето  Sad
Виж целия пост
# 3
Не й давай храна от кухнята, нито яйца  Naughty
Виж целия пост
# 4
Не й давай храна от кухнята, нито яйца  Naughty
Peace
Виж целия пост
# 5
В кухнята слагат жълтък в почти всяка супа, и почти винаги в пюрето.
По-добре не записвай детето, щом прави подобни реакции.
Виж целия пост
# 6
Не й давай храна от кухнята, нито й давай жълтък. Пробвай най-рано чак след годинка.
Виж целия пост
# 7
И аз съм на мнение,че ще трябва да изчакаш,въпреки,че по някое време лятото спират да слагат жълтък-питай в кухнята откога.
Виж целия пост
# 8
Аз мисля, че можеш да опиташ да вземеш един ден храна от кухнята и ако наистина има реакция, изчакай след годинката. Но през лятото наистина спират с жълтъците и яйцата въобще.
Виж целия пост
# 9
Казаха ми, че имало диетична кухня, в която готвели без яйца и мляко. Днес ще питам педиатърката, дали е така.
Виж целия пост
# 10
Казаха ми, че имало диетична кухня, в която готвели без яйца и мляко. Днес ще питам педиатърката, дали е така.

Ози имат меню за алергични деца. Не съм запозната, защото Дани няма алергии, Слава Богу, но до колкото знам в това меню не слагат яйца, мляко....
Виж целия пост
# 11
А къде ги раздават, заедно с другите ли ? Косето ми е с алергия.
Виж целия пост
# 12
Не, Ози е частна кухня, http://www.ozi-food.com/ доставят по домовете. Може и на място да ходиш да си взимаш храната, ако живееш в Хаджи Димитър ще ти е много удобно
Виж целия пост
# 13
В кухнята в "Западен парк" готвят с яйчен меланж и не са спирали да го ползват през лятото. Така че-няма гаранция и за летните месеци. Провери как е положението в кухнята, от която смяташ да взимаш храна.
Виж целия пост
# 14
Не й давай храна от кухнята, нито яйца  Naughty
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия