незнам дали съм бременна

  • 1 231
  • 23
Мналия месец с приятеля ми ни се скъса презерватива,този месец трябваше да ми доиде на 6,но до сега няма нищо.Единственото което усещам е,че гърдите ми са наедряли видимо и при допир ме болят,кръста ме боли имам силни болки долу както по време на М(по принцип преди М никога не ме е болял корема а само по време на менструация )  и от време на време имам леко гадене но не е сутрин ами към обяд и след това и много често ми се ходи до тоалетната.Въпроса ми е възможно ли е това да са признаци,че съм бременна направих си тест и беше отрицателен днес получих леко кървене(розово-червеникаво)
Виж целия пост
# 1
Всичките изброени симптоми са признаци на бременност. Защо не посетиш гинеколог?
Виж целия пост
# 2
И на мен ми звучи като бременност. Кога си правила теста - колко дни след закъснението. Направи нов тест. Отиди на гинеколог.Стискам палци да е желания от теб резултат  Grinning
Виж целия пост
# 3
най добре посети лекар особенно ако наистина си бременна (а така както го описваш май си бременна) и имаш кървене
Виж целия пост
# 4
Възможно е разбира се.
Отиди на лекар и дано да е това, което искаш. Peace
Виж целия пост
# 5
Много ,ама много вьзможно е да си бременна. Направи си още един тест и задьлжително посети лекар,заради кьрвенето. Hug
Виж целия пост
# 6
Симптомите ти отговарят за бременност.Направи си още един тест сутринта и после бягай при доки:)
Виж целия пост
# 7
Бе каквото и да говорим е по-добре да си те види специалист.
Виж целия пост
# 8
Аз мисля, че утре ще ти дойде.
Можеш да имаш всякакви симптоми, но щом тестът е отрицателен, просто трябва да направиш друг. На лекар няма какво да ходиш при закъснение от 10 дни.
Правиш тест всяка сутрин или докато ти дойде или докато ти закъснее с 15- 20 дни.
Виж целия пост
# 9
Амиии... Не е сигурно. Може да е бременност. Може и да е изхвърляне. При всяко положение се консултирай с лекар.
Виж целия пост
# 10
направи си тест сутринта с първата урина.това което изброяваш наистина са признаци на бременност,но може просто да ти закъснява.Дано да е това което искаш  Peace
Виж целия пост
# 11
Най-добре си направи преглед при гинеколог.
Мисля,че ако си бременна с вагинален ехограф ще се види.
Виж целия пост
# 12
Мисля, че е рано да ти се пишка толкова често ама ти си знаеш трябва доктор да те види.
Виж целия пост
# 13
Симптомите ти отговарят за бременност.Направи си още един тест сутринта и после бягай при доки:)
Съветвам те да направиш същото  Peace.
Виж целия пост
# 14
Аз по тези симптоми миналата седмица се усъмних, а резултатът е в подписа ми. Отиди на лекар Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия