Д-р Ташков в болница, в шок съм - помощ съвет

  • 2 579
  • 23
Момичета, предстои ми раждане. Терминът ми е на 13 юни. Имах уговорка с д-р Б. Ташков, но днес като отидох да се уговаряме окончателно, се оказа че е в болница. Какво да правя, кой да избирам? В шок съм, много разчитах на него
....
Виж целия пост
# 1
Не си първата, дето ще роди без  специална уговорка с лекар.Защо си в шок?
Виж целия пост
# 2
Потърси друг доктор. Аз раждах при Гергов преди два месеца. Общо взето доволна съм. Чувала съм добри отзиви за Ослеков и Ковачева. За пари всеки ще се съгласи, нали ще го избереш за личен лекар.
Виж целия пост
# 3
Не си първата, дето ще роди без  специална уговорка с лекар.Защо си в шок?
Е чак пък в шок,и той е човек в крайна сметка.Освен това до 13 юни има доста време
Виж целия пост
# 4
Няма ли как да се вържеш с него и да го помолиш да ти препоръча някой колега? От друга страна до термина ти цял месец, сигурно ще излезе от болница дотогава.
П.П. На моето раждане помощник беше сина му, д-р К. Ташков. Останах много доволна от него.
Успех в търсенето!
Виж целия пост
# 5
Няма ли как да се вържеш с него и да го помолиш да ти препоръча някой колега? От друга страна до термина ти цял месец, сигурно ще излезе от болница дотогава.
П.П. На моето раждане помощник беше сина му, д-р К. Ташков. Останах много доволна от него.
Успех в търсенето!
И аз препоръчвам Константин Ташков, но нямам негови координати. Асистираше на баща си при моето секцио. Провери долу на касата в Св. София, тази на която си избираш екип. Оттам могат да те пратят при него или да ти дадат координати. Между другото имам много добро мнение за него. Отнесе се много, много добре с мен, лично буташе количката, за да ме покаже на мъжа ми, после ме премести на леглото в реанимацията, като ми избра най-удобното легло според него и т.н. Въобще един много усмихнат и ведър мъж.
Не се притеснявай, имаш време, при мен нещата бяха още по-зле,  избягах от лекарката, при която трябваше да раждам, 2 седмици преди раждането. Оказах се без доктор, с родоразрешение за секцио не по-късно от 37 г.с. и никаква представа къде да раждам. Лекари винаги се намират, спокойно и успех.
Виж целия пост
# 6
Спокойно, винаги има решение  Peace
И аз съм чувала само хубави неща за сина Ташков. Мацката, с която бяхме в една стая беше раждала секцио при него и беше страшно доволна. Когато идваше на визитация винаги беше усмихнат и отзивчив.
Пусни търсачката, сигурно ще ти излязат негови координати.
Успех! Леко раждане и да се похвалиш после с едно здраво и усмихнато близначе   bouquet
Виж целия пост
# 7
Аз от сина му научих че е в болница и той ми предложи да отида да ме види и да поговорим. Но в момента се колебая между доктор К.Ташков, Силвия Савова и Валентина Георгиева. Ако можете да ми дадете съвет кой от тримата е най добър ще съм ви много благодарна.

Исках да е Божидар Ташков, защото имам добри впечатленияот него-преди 7 години ми гори раничка и от тогава съм ОК, пък е израждал брат ми и е оправил последиците , които друг доктор е причинил на майка ми при моето раждане. Изключителен е и бях много щастлива , че ще раждам при него. А сега .....
Виж целия пост
# 8
Мен ме оперира д-р Валентина Георгиева, с асистент д-р Мария Янкова, много съм доволна, по време на операцията даже се майтапехме и хилихме, и двете са много добри специалисти. Който и да избереш, пожелавам ти успех и не се притеснявай Hug  bouquet
Виж целия пост
# 9
Мен ме оперира д-р Валентина Георгиева, с асистент д-р Мария Янкова, много съм доволна, по време на операцията даже се майтапехме и хилихме, и двете са много добри специалисти. Който и да избереш, пожелавам ти успех и не се притеснявай Hug  bouquet

Това беше и "моят екип". Но аз не съм правила уговорка, а д-р Григорова ме избра, заради "уникалните" позиции на щерките в корема ми. Simple Smile
Благодарение на нея (  bouquet) сме живи и здрави и 3-те.
Виж целия пост
# 10
Момичета дали не бъркате имената д-р Валентина Георгиева не е ли Григорова  newsm78
Виж целия пост
# 11
Момичета дали не бъркате имената д-р Валентина Георгиева не е ли Григорова  newsm78
Да Григорова е явно са се объркали.
Виж целия пост
# 12
Аз казвам К. Ташков. Савова нещо не ми допадна като човек, нещо ми е антипатична, не знам защо. Пък и не разчита добре 3Дто, изкара дъщеря ми 2,400кг., а тя се роди 3,045кг., после ме наплаши с други неща, то плашещо си беше и когато ми каза колко тежи, де.
Виж целия пост
# 13
Забравих да допълня, че все пак К. Ташков се е учил от баща си. Иди на преглед при него, нека те види, ти си прецени дали ти допада.
Виж целия пост
# 14
Аз казвам, роди си без уговорка. Няма място за притеснение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия