Ladies, Beauties, Moms-to-Be: come around here - chat for free #10

  • 12 576
  • 337
AL 
mariyanac (Марияна) - Лияна 2г - Декатур
AL /CA
Laura_Sh (Лора) - Виктор 5г, Стивън-Честър 2м - Варна/Сан Диего

CA
ANAID (Диана) - Сан Франсиско
Didi3 (Диди) - дъщеря 14г, син 12г, син 4г - ЛА
Pal4eto(Галя)- в очакване на 1-во бебе- момче-София/ЛА
Juturna - Сан Франсиско
Зора (Зорница, 29г.) - в очакване на първо, Сан Франциско

CO
dessivl - Виктор 5м, 6.5г, 11г, 17г, София/Денвър
milf - син 1г - София/Денвър
eleonory - дъщеря 3г

CT 
eseymour (Елица) - Джейн 2м - Ню Хейвън
Hear Again

DC 
Abadjieva (Анна) - Анелия 2г, Elizabeth - 1 м.

FL 
MrsG - Sophia, 9/16/06 - София/Тампа
G&J - Anthony Kyle, 1/22/07 - София/FM-CC
Кейси - Самуил; в очакване на второ - Кейп Корал
Sunrise - 7г, 10г - Форт Лодърдейл
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
Venera26 - Форт Лодърдейл
mariana (Марияна) - Синтия 2г - Варна/Орландо
val_karaliiska (Валка) - София (22 юни 2006) - Дестин

GA 
victoria - Елла (19 декември 2005) - София/Атланта
тед76 (Теодора) - Кристиян 8м - Нова Загора/Атланта

HI/CA 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел; в очакване на второ - Ориндж Каунти

IL 
Jeanne (Жана) - Александър 6г, Виктор 1г - Сливен/Чикаго
Zhana (Жана) - Мими и Софи (4 март 2006) - София/Ямбол/Чикаго
Pety (Петя) - Ричард 5г, Дейвид 1г 3 м - Сливен/Нейпървил
twins_mama (Диди) - Аля и Влади 3г - Чикаго
missy7 (Мария) - момиченце 10м - София/Чикаго
curly (Ралица) - Джаклин (24 януари 2006) - Сливен/Чикаго
baumy - син 16м - Чикаго
ТинаХрис (Христина) - Жорко 12м
Hot momma (Петя) - Симон 10г, Мая 2г - Плевен/Чикаго
elmo (Теодора) - Ния 2г - Асеновград/Нортбрук (Чикаго)
Niki1 - Чикаго
vgzaharieva - Криси -3 г.

MD 
DiMom (Христина) - Диана 2г 2м, Донна 2м
WinnieThePooh (Мая) - Николас (29 юни 2006) - София/Columbia

МА 
Бубка (Боряна) - Дани (11 април 2006) - Пловдив/Бостън
 
MI 
phonelady (Ваня) - Ивона (10.25.1998), Наско (09.29.2005)

NV 
smily_5q (Петя) - Йоана (1 май 2006) - Русе/Лас Вегас
Ра-ра (Ралица) - Йоана 3м - Варна/Лас Вегас
ina (Северина) - Ерик 2г - Русе/Лас Вегас

NH 
whity - 10г, 3 г

NJ 
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 4 г
блажка
silverarrow в очакване на първо дете

NY 
Zarka (Заряна) - Мария (22 април 2006) - Видин/София/Лонг Айлънд
danchita (Йорданка) - Александра 2г 4м - Асеновград/Ню Йорк
hotmama73 (Елица) - Рада (13 декември 2005) - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин (24 май 2003); Елена (24 август 2006) - Варна/Албъни
kader - Бруклин
LL Cool J - Ню Йорк
vinito - Ню Йорк

NC 
MissZ - Aлекса (12 април 2006) - Варна
maria_75- първо, края на Януари

OH 
anette1104 (Анна) - Ния 2г6м, Стефан 8м - София/Синсинати
Krassi (Краси) - Денис 14г, Косара 5г - Синсинати
Ружа - Лора 3г, Марта 21 месеца

PA 
Giraffa (Надежда) - Дамян 9 м - София/Стейт Колидж
jinajina - батко 13г, в очакване на второ - Питсбърг
Шоколадкина - Велизар 1г 5м, в очакване на второ - Ямбол/София/Пенсилвания

TX 
agito (Аглика) - дъщеричка 2г 4м -  Бургас/Далас

WA 
Liann (Ани) - Деси 14 г, Кристи 1 г - Пловдив/Сиатъл
Etka (Елена) - Никола 3г - Карнобат/Сиатъл
mimoska (Мариана) - Адриан (28 юли 2006) - Варна/Сиатъл
Gergana - Мина 1г 6м - София/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана 4г 6м, Кристина 2г - Сливен/София/Сиатъл
Mama E - дъщеря; в очакване на 2-ро бебе - момче - Seattle/ Bellevue

Предишни теми:
Бъдещи и настоящи мами в USA
Бъдещи и настоящи мами в USA-2
Бъдещи и настоящи мами в USA-3
US бъдещи и настоящи майки - a.k.a. American Beauties - 4
American Beauties - 5
American Beauties - 6
American седянка - 7
American седянка - 8
BG Ladies in US - 9
Виж целия пост
# 1
Чудно заглавие G&J  Grinning поздравления!

Виж целия пост
# 2
Гледам, че сте обсъждали зоологическите градини в предната тема. В момента (до 31 Май) тече ежегодната програма на Bank of America  - Museums on US. Ако имате кредитна или АТМ карта на  Bank of America или MBNA можете да посетите безплатно различни музеи и зоологически градини в: California, Connecticut, Delaware, Maine, Massachusetts, New Hampshire, New Jersey, New York, Pennsylvania, Rhode Island, Vermont и Florida.
Ето пълен списък на музеите по щати.
По-интересните в района на NYC са: Guggenheim, МОМА, Bronx Zoo, New York Aquarium, Brooklyn Botanic Garden
Виж целия пост
# 3
Да ви се оплача....Калин се подхлъзна на паркета, падна и си удари носа. Прекарахме почти 5 часа в ER-а, направо ми се стъжни и си припомних всички "градски легенди" за това колко дълго се чака там ooooh!. Беше толкова миличък и толкова послушен. Слава Богу не е счупен, въпреки тоновете кръв дето му изтекоха, а аз направо имам чувството, че влак ме е блъснал. Бях самичка с двамата, Елена естествено като видя брат си да реве и се пукна от рев и тя, беше драма.  Rolling Eyes Сега сме с 3 чифта нови пантофи, с надеждата, че с тези няма да се хлъзга.  Crazy
Виж целия пост
# 4
Tandoori, ужасно неприятно, но поне сте се разминали с малкото зло... Калин стресна ли се много?
За теб не питам, ясно е как се чувставаш след висенето в спешното, с две разстроени деца..
Виж целия пост
# 5
Тандури бе, стига вече драми с този сладък и добричък Калин. Confused  Водихте ли го "на влакове", милото? А майка ти по-добре ли е?
Виж целия пост
# 6
Готината формулировка на темата ме развесели преди лягане.
Влизам да ви кажа "лек ден" и съответно "лека нощ" и да ви пожелая само весели емоции, "американки"!   bouquet
Виж целия пост
# 7
Tandoori, дорбе че се е разминало само с чакането  bouquet. А чорапи с грип не стават ли?
А ако може да ми кажеш откъде купуваш пантофи-уф това е нещото което ме затруднява-мойто момче е 2.7 години но носи номер 9 и такижа меки затворени, леки пантофки с гуменоподобна подметка за да не се плъзга трудно намирам-тази зима изтърка 3 чифтаSimple Smile и тези които намирам са наи много номер 8...
а между другото ако не сте видяли темата за чантичките в клюкарника(аз много рядко влизам там) просто сълзи ми излезоха да се смея-не знам в такова настроение ли бях вчера но точно преди да си тръгна от работа я видях и добре че нямаше много колеги около менSimple Smile Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 8
Lana, дай линк. Simple Smile

G&J, мерси за темата!

Тандури, от миналата тема, за сити-то става въпрос.  Peace
Виж целия пост
# 9
Привет в новата тема. Hug
Вчера биха на Вики 5 ваксини ooooh!-Hepatit A,MMR,HIT-b,Pneumococcal,Varicella. ConfusedПлака много милото ,след това беше весел ,давах капки Tylenol .Вечерта вдигна т до 38,5 и ту я сваля ,ту я вдига .Днес има пак и е много кисел ,притеснено ми е .Как понасят вашите дечица ваксините и нормално ли е да се слагат толкова наведнъж?Чувствам се виновна ,че го заведох да му ги бият . Confused
Виж целия пост
# 10
eto-hahaha
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=189670.0
Виж целия пост
# 11
Привет в новата тема. Hug
Вчера биха на Вики 5 ваксини ooooh!-Hepatit A,MMR,HIT-b,Pneumococcal,Varicella. ConfusedПлака много милото ,след това беше весел ,давах капки Tylenol .Вечерта вдигна т до 38,5 и ту я сваля ,ту я вдига .Днес има пак и е много кисел ,притеснено ми е .Как понасят вашите дечица ваксините и нормално ли е да се слагат толкова наведнъж?Чувствам се виновна ,че го заведох да му ги бият . Confused

Ради, тук така ги бият по 4-5 наведнъж. На моето двумесечно бебе му хакнаха таман 4 за нула време, после беше кисел вечерта, крачето му се поду и след ден му нямаше нищо. Вдигна съвсем лека температура. Скоро отиваме за 4 месечната доза от още 4 Sad. Гадно е, но няма защо да се чувстваш виновна, напротив, а и ако един ден го заведеш на училище, няма да го пуснат без имунизации. Говоря за училище, за day care не съм сигурна какво точно искат...
Виж целия пост
# 12
Ради, и Дани вдига температура почти всеки път, да, така ги бият, по няколко наведнъж. Дано мине скоро!
Виж целия пост
# 13
Зора, ами стресна се, непрекъснато ме питаше дали носа му е там  Laughing миличкия Simple Smile

G&J
Заведохме гo, даже пак ще ходим Simple Smile АМа много гадно, че точно преди РД си пострада. Питай го сега дали ходи без пантофи обаче  Laughing Не ще да слезе от леглото Simple Smile

Lana2004
пантофки купувам от различни магазини, и аз трудно намирам, ама по цяла зима и лято търся  Laughing Купувала съм от Marshalls, Walmart, Payless, Target...не знам къде има сега, че да ти кажа, но има и по-големи номера от 10. Май най=често в Walmart_а съм намирала.  newsm78
Виж целия пост
# 14
Привет в новата тема. Hug
Вчера биха на Вики 5 ваксини ooooh!-Hepatit A,MMR,HIT-b,Pneumococcal,Varicella. ConfusedПлака много милото ,след това беше весел ,давах капки Tylenol .Вечерта вдигна т до 38,5 и ту я сваля ,ту я вдига .Днес има пак и е много кисел ,притеснено ми е .Как понасят вашите дечица ваксините и нормално ли е да се слагат толкова наведнъж?Чувствам се виновна ,че го заведох да му ги бият . Confused
Опитвала съм да изчакам за странични реакции само веднъж - при първите имунизации на първото бебе, като беше на 2 месеца. Вечерта вдигна температура. След този опит вече не пропускам превантивно да давам тайленол - давам веднага след имунизациите, още в кабинета, и съм нямала проблеми с температурата. Децата ми са на 5 и почти 7 години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия