Корито за къпане на бебето

  • 1 348
  • 7
ЗДравейте,
бихте ли ми казали къде в София и по-точно в центъра,не по кварталите има магазин за бебета,където се продава корито.На сносна цена.И подложка за повиване?
А може ли да ми кажете от къде се купува дигитален термометър newsm78
Мерси на всички Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Не става ясно към какво корито си се насочила - обикновено или анатомично. Защото обикновени коритца има във всеки магазин за пластмасови стоки. На сносна цена от 10-тина лева. Друг евъпроса, че на мен лично това ми се струва неудобно. Аз лично съм супер доволна от няшето изключително скъпо, но просто перфектно анатомично коритце Нео Нато. Най-вече заради гумените подложки в него, а е и доста красиво и голямо, предполагам, че още доста време ще се използва. Купувано е от магазин Малечко на бул. Евлоги Георгиев (това е горе-долу в центъра - малко след Орлов Мост).
За подложка за повиване нищо не се сещам - ако ти е близо можеш да погледнеш в единствения по-голям детски магазин на ъгъла на Патриарх Евтимий и Цар Асен (след Витошка следвашата успоредна). Ако има някъде ще е там, че тук бикновено детските маазини са с размер 2х2 метра и подложката не влиза  Joy
А за дигиталния термометър - във всяка една аптека има. На Микролайф има даже 2-3 вида с различна цена - от 8 до 20 лева.
Виж целия пост
# 2
Анатомична ваничка гледах преди време в ХИТ.На дъщеря ми ваната също купувахме от там,беше 13-14лв,сега не обърнах внимание какви са цените.
Дигитален термометър търси в аптеките.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви майчици Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Boto, видях в Пинко такива термометри всъшност имаше два вида.
Виж целия пост
# 5
И ние сме с анатомично коритце на neo nato, супер удобно е и не ти се налага да слагаш пелени и други такива, за  да му е мекичко на бебо и да не се плъзга, а и ще го ползвате доста време - има място и за сядане  Hug . Има ги и в bebe market до Плиска (цената му е около 50) .
 Peace
Виж целия пост
# 6
terometar mojesh da namerish i v  magazin Shtarkel . Tam ima goliam izbor na vsichki stoki.
Виж целия пост
# 7
В Штъркел има и повивалник - от 24-35лв мисля. Имат и ванички, но не видях цени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия