Въпрос към мамите на момченца

  • 3 102
  • 79
При смяна на памперса накъде слагате пишлета нагоре или надолу?
Виж целия пост
# 1
Както дойде. Peace То в тоя памперс ако успея да му го наглася, ще съм герой. Моята педиатърка, каза че няма значение как е: дали нагоре или надолу. Това било бабини деветини Peace
Виж целия пост
# 2
оставям го както си е застанал
Виж целия пост
# 3
Аз по-скоро гледам да е надолу,за да не се намокри евентуално.
Виж целия пост
# 4
Е аз пък все нагоре го слагам, някъде бях челе че така трябва newsm78 ама все е мокър
Виж целия пост
# 5
Е аз пък все нагоре го слагам, някъде бях челе че така трябва newsm78 ама все е мокър


мокър е, защото струята е много силна и излиза Grinning така е при момченцата. Пишото го оставям както е застанал, но естествено си е надолу. щръква само секундите преди пишкане
Виж целия пост
# 6
Е аз пък все нагоре го слагам, някъде бях челе че така трябва newsm78 ама все е мокър


мокър е, защото струята е много силна и излиза Grinning така е при момченцата. Пишото го оставям както е застанал, но естествено си е надолу. щръква само секундите преди пишкане
Виж целия пост
# 7
Както дойде  Mr. Green , ама обикновено е надолу Wink .
Виж целия пост
# 8
Надолу
Виж целия пост
# 9
На курса за бременни ни обясниха,е трябва да е надолу,за да не се мокри.Това било естистваното положение на пишлетата. Peace
Виж целия пост
# 10
И моя опит показа, че трябва да е надолу, както си стои обикновено. В един кратък период, когато го слагах нагоре, се намокряше целия около кръста за отрицателно време.
Виж целия пост
# 11
Слагам го нагоре,защото така трябва.Заради потентност или незнам там за какво,но доста хора са ми казвали така.Слава богу не се мокриме много! Crazy
Виж целия пост
# 12
Ами както застане, не знам на къде отива.
Виж целия пост
# 13
Слагам го нагоре,защото така трябва.Заради потентност или незнам там за какво,но доста хора са ми казвали така.Слава богу не се мокриме много! Crazy

бабини деветини... надолу се слага.
Виж целия пост
# 14
Слагам го нагоре,защото така трябва.Заради потентност или незнам там за какво,но доста хора са ми казвали така.Слава богу не се мокриме много! Crazy

бабини деветини... надолу се слага.
И на мен доста хора ми казаха , че трябва да се поставя нагоре , но опита ми показа , че не само се мокри детето като е нагоре , а и му е неудобно на него.  33uu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия