КРЕМ ЗА ОКОЛО ОЧИТЕ

  • 4 515
  • 44
Споделете вашия опит с кремчетата за около очите.Имам нужда от такъв ,но ми е много трудно да подадна на качествен продукт.
Виж целия пост
# 1
Аз съм много доволна от Клинианс с витамин С,който е.
Виж целия пост
# 2
има на Орифлейм един лилав стик,мн съм доволна
Виж целия пост
# 3
А някой ползвал ли е този на Флорилис?
Виж целия пост
# 4
аз ползвам в момнета гелчето с Ройбос.....доволна съм Peace
Виж целия пост
# 5
Ползвам на Виши. Доволна съм Peace
Виж целия пост
# 6
Зависи от потребностите на кожата - възраст, дали е чувствителна, дали има сенки, торбички, бръчки....

Иначе, за това от което съм доволна - като човек с нечувствителни очи общо взето мога да намажа всичко. Разбира се съобразявам продуктите с възрастта си. Доволна съм от околоочното кремче на Clinians с Vit.C, от продукти на Nivea, L'oreal, дори от някои български.
Виж целия пост
# 7
аз ползвам в момнета гелчето с Ройбос.....доволна съм Peace
Това на Флорилис ли е?
Виж целия пост
# 8
има на Орифлейм един лилав стик,мн съм доволна
От този ужасно много ми отекоха клепачите...  Явно има нещо, което не всеки понася.
Виж целия пост
# 9
За сега най- доволна съм от Advanced Night Repair Eye Complex на Estee Lauder.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
За сега най- доволна съм от Advanced Night Repair Eye Complex на Estee Lauder.  Heart Eyes
...но пък цената му е 64 лв  Cry
Виж целия пост
# 11
За сега най- доволна съм от Advanced Night Repair Eye Complex на Estee Lauder.  Heart Eyes

И аз него ползвам нощем и подкрепям мнението ти Peace
Виж целия пост
# 12
За сега най- доволна съм от Advanced Night Repair Eye Complex на Estee Lauder.  Heart Eyes

И аз него ползвам нощем и подкрепям мнението ти Peace

още един глас за  Advanced Night Repair Eye Complex
Виж целия пост
# 13
Ползвам на Garnier за малки бръчици. Не ми ги изглажда  Laughing, но пък поне хидратира кожата.
Виж целия пост
# 14
А някой ползвал ли е околоочния крем на LED??Дали е добър newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия