Vatertag, Männertag, Herrentag - Мами в Германия говорят за мъже [27]

  • 8 989
  • 319
           
 





Toва сме ние, които правим темата:


 

Вечерница, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, vivita, Шехи, pepelyashka, mystic, Biskara, Мi6ka, maira , анна в, grami, Priyatelka, ZiMa, Vessito, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, megstar, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami

 
 

наши снимки Потребител nemski Парола 777777

 
 Мами в Германия
 Мами в Германия 2
 Мами в Германия 3
 
 Мами в Германия 4
 Дас Фюнфте дойче тема
 Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА
 
 Дас Зийбте дойче Вайнахтстема
 Ахтунг- Ахтес Дойчес тема!
 Дяволски интересна – Нойнтес Дойчес Тема  
 
 10та Биографична тема на немските мами
 В Германия нашите мъничета скоро ще се радват на кокичета 11
 На  любимия в Германия сърцето си дарихме, но и за детска обич не спестихме (12)
 
 Ich liebe dich, Трифоне или Тринадесета фатална НЕМСКА тема
 Die Jecken sind los и в Германия се маскираме
  В Германия пихме по Карнавала до последен дъх, сега се жалваме с Въх!Въх!

Баба Марта идва на гости в Германия
17 НЕМСКА, отчетна за Риенка. Какво сготви вампа днес ?
 Как да сготвим немски застраховател за вечеря- рецепта от Риен 18
 
 Мами в Германия и спеzиално zа Лиска номер 19
 Мами в Германия, или как да не се превърнем в дропли - 20
 Великденска треска за сръчни немски мами 21
 
Мами в Германия 22
Тема 23 от НЕМСКА ЗЕМЯ. Стягаме се zа басейни, реки, морета, еzера
Музикални страсти и предпочитания нажежават немската земя 24

 
Слънце весело пече, цяло немско сладолед яде 25
Den Muttertag werden wir begrüßen, ganz Deutschland uns liegt dann zu Füßen! 26

 
 Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами  
 
 
 


Виж целия пост
# 1
Ииии разгеле, нова тема!

Вие що ще чините на татковден?

Виж целия пост
# 2
Ех, че слънчице! Разгеле!
Морген, мами.

Ние ще ходим да се плацикаме на изкуствен плаж и много водни пързалки. Цяла тумба-лумба. Кофтито е, разбира се, че в петък съм на работа.
За подарък моят мъж ще получи нищо, но от сърце. Mr. Green Същото, което и аз получих за маминия ден. Mr. Green

Риен ми се губи? РИЕЕЕН?
Виж целия пост
# 3
Хай да наплюя из темата.
Много благодарности за креативността Simple Smile.

Ииии разгеле, нова тема!

Вие що ще чините на татковден?

И аз чакам креативни идеи по този въпрос... Тате го пращаме да кара караваната на морето. Чудя се дали това да не му подаря... - да си я гледа, пази, чисти. Или еидн грил? Че милия ми с жена веги... Аве я да не му създавам вредни навици.

Сетих се! Ще му подаря един ден на саме с Филип. Ще ги оставя по мъжки. Или по добре един ден и нощ. В събота има нощно пазаруване в нашия край. Да взема да ги съчетая...
Виж целия пост
# 4
И моя няма да получи нищо Mr. Green 8ми март бил комерсиален, 13.5 пък било ли празник, та и аз така Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Добро утро на раннобудните!   Nature Sunny
По един бой на татковците им стига, или поне по един скандал. Все ще има за какво да са виновни. Пък и така по ще запомнят празника.  smile3511 smile3513
Виж целия пост
# 6
Простете липсата на креативност.
Темата е копирана от старата тема.
Разчистих разните му там буби, калинки,
малинки, ангелчета, купидончета, бонбончета.
Като ще говорим за мъже, мисля да не се разсейваме.
Да ме прощават романтичките сред нас.
Виж целия пост
# 7
привет  Wink
ние с мъничкото сме романтици и днес ще търсим подарък zа тати  Wink той много ще се zарадва   Wink
Виж целия пост
# 8
Стана късно за добро утро, направо добър ден ви казвам. Аз сърбам горещ чай, вместо да оздравявам, болестта вече обхвана и носа. Мамка му на този вирус, къде ме застигна  Cry Cry Cry А детето днес ми изкара акъла. Добрала се е до един остър нож и като я видях се развиках да ми го даде, а тя като го размаха, минаваше на сантиметри от тялото и. Ей това е - внимавам, отварям си очите на 4 и пак се случват такива неща. Сега е наказана в леглото си!

Все ще ви питам нещо. Има ли някоя от вас, която да е адвокат?
Виж целия пост
# 9
Мистик, мисля, че tedsan е юрист, скоро даже питаше
как точно да си формулира професията.
Не знам какъв точно адвокат ти трябва,
но я питай. За други юристи не се сещам.

Казах ли ви, че довечера или утре сутринта
чакам скъпи гости. Пристигат свекърите, а с
тях и лелята и лелинчото на мъжа ми. У нас
ще е веселба, ще се лее алкохол и ще се пее.
Само аз, кърмачката, ще гледам. Добре, че
някоя мъдра глава е измислила безалкохолната
бира, та да не се чувствам изолирана от купона.

Тази вечер в Берлин пристига и Саркози. Него не
съм го канила аз, а другарката Меркел. Всяка жаба
да си знае гьола все пак. Тъкмо човекът влиза в длъжност,
и айде, при кака Меркел. Това се казва либов френска.

А аз съм за пребиване. Този порой вчера така ме
обърка, че изпуснах един термин. Беше на 15.5. в 15.50.
Уж да не го забравя. И кво стана, и на мен ми се случи да
забравя. Не се имах за отвеяна, ама ей, на. Нищо, за урок.

Фатертаг не го уважавам.
Виж целия пост
# 10
Лисун, онова момченце, дето се боде даже хич и не беше лошо. И пасва на темата. Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Лиска, zа да не ти се случват подобни zабравяници zапочваш да уважаваш фатертаг и подаряваш на любимия едно готинко органайzерче с римайндерче с което да се zабавлява . ще има да се  грижи да не пропускаш термини  Joy
Виж целия пост
# 12
Таг, демхен.

Много сте гадни пък да му се невиди_zа татковците скандали, бой, чудеса Mr. Green. На татко си Симона ще подари билети zа мач, zа него брат му и баща им, zащото е умно и добро дете и zнае на какво ще се иzрадва баща и. От мен ще получи книга, която си търсеше дълго време Peace.

Готина тема,ама нещо никой не виждам да говори zа мъже newsm78 кой ще даде тон zа мъжкия раzговор?
Хайде да питам аz_снощи гледахме някакъв стар, сърцераzдиратерлен филм с Брендън Фрейzър "Ева и последният джентълмен", много се иzкефих как танцуваше тоя пич. Имах едно бившо гадже, много го биваше по танците, ама във всяко друго отношение беше голям келеш, една година си пропилях с него по клубните дансинги, страшен кеф беше само, ако беше мааалко по_нормален нямаше да го раzкарам, ама нъцки. ГЮнтер пък  пълно дърво в това отношение, нито ритъм, нито усет, нито пластика_глътнал е тотално бастуна като дойде реч zа танц. Вашите мъже как са? Игриви ли са? Laughing
ц
Виж целия пост
# 13
Добър ден и от нас,

много странна ноЩ имахме. Милена zаспа трудно и се будеШе преz 4ас, но пък като отидох при нея веднага zаспиваШе пак. След като си легнах я вzех при мен когато се събуди zа поредния път, zа да не ставам по 100 пъти. И тва дете иzкара отстатъка на ноЩта (до Sunglasses беz да се буди  Shocked  Туй пак на кво прили4а?  newsm78 

Хайде малко идеи zа подаръци zа мъжете. Моя много оби4а "мъжки" Шоколади, 4ерен с джинджифил, или с 4или, или с ягоди и zелен пипер. Има ги в Хусел. Или неЩо със снимка на детето, било то подложка zа миШка или 4аШа zа кафе. Струва ми се подходяЩо zа Фатертага, понеже не е неЩо голямо/скъпо  Wink

При нас нЕма слънце  Sad  В4ера иzлеzе zа малко и веднага иzляzохме в градинката, ама днес.....  Sad
Виж целия пост
# 14
Eееееееееееееееееей, доживях Лиска пак да пусне тема! Laughing Laughing
У нас вали, гадно ми, пера, та пушек се вдига. Да живеят сушилните (и пералните), иначе.... Sick
Нашия тате няма да има подарък от мен. Щерката е скиприла нещо, дето не го знам. Сина също е спретнал нещо от градината. Аз ще релаксирам с дълъг уикенд с отспиване. Евентуално *от времето зависи,  една разходка в  близкия средновековен замък или на плувен басейн.
Мистик, Лис правилно помни. Тедсан е яко парче юрист. Дай на ЛС кво те вълнува и да ти кажа туй онуй, че с нея, както с теб Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия