Подарък за рожден ден

  • 914
  • 3
Татета, дайте идеи какво самите вие бихте предпочели за подарък за рожден ден.
Ние, мамите , го обсъдихме в друга тема, но да попитаме и тук.
Моят съпруг, напр., в края на другия месец става на 35 години. До момента му подарявах все необходими за него неща, които така или иначе трябва да купим. Сега ми се иска нещо по- интересно, което да е и изненада.
Вие, татета, на какво се радвате най- много.
Само да кажа, че той не е манияк на тема риболов, но обича да пътува.
Виж целия пост
# 1
Аз да се похваля Laughing моят съпруг ми подари за рожденния ми ден - релаксиращ масаж - беше невероятно и трябва да ви кажа, че това е един страхотен подарък-личен при това!

Та идеята ми е-защо не подариш на съпруга си масаж - мисля че ще му хареса и ще запомни подаръка си Hug

п.п всъщност не е важно толкова какво подаряваш-а да го направиш с любов!

Весело изкарване на празника!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Стига бе,масаж! doh
Ами аз на моят мъж си му правя масаж преа два дни....както и той на мен! Grinning
Ха да посмее моя на рожденният ми ден да се размине с едни масаж.... Mr. Green
 
По темата-Така като гледам предложения няма! newsm78
                  Остава ти да впрегнеш фантазията си и да измислиш сама
                   какво да му подариш!
Много зависи от това колко пари можеш да вложиш в подаръка... Thinking!
А и ти най добре си познаваш мъжлето,така 4е сигурна съм ще измислиш нещо което ще го зарадва!
Аз например подарявам-кутия за 4асовници,скъп портфейл,хубав парфюм или книга...много други неща!
Зависи от 4овека!
Последно на мъжо му организирах яко парти. Party
Тъй като той свири на пиано...но в БГ нямаме та реших да му запазя едно пиано в един бар. Mr. Green
Поканих 40 40века,на вратата на бара млада дама раздаваше флаери с неговото име и за това 4е тази ве4ер ще свири................,той про4ете флаера,но и така не вдена за какво става дума докато не влезе в бара и...... Shocked
Насвири се за една година напред! Mr. Green
      Успех   bouquet
Виж целия пост
# 3
Djane, такъв подарък е много готин!!! Поздравявам те!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия