Моля за инфо за хотел в София

  • 2 713
  • 23
Моя братовчедка щяла да се явява на някакви предварителни кандидат-студентски изпити в СУ. Та се интересува за хотел на сносни цени и с лесен транспорт или пък не много далеч от СУ.
За това ми е питанката, благодаря предварително на отзовалите се!
Виж целия пост
# 1
То около СУ хотели доста, но са скъпички.

На сносни цени в тоя район не се сещам.  Rolling Eyes

По принцип от студентски град се стига бързо, автобусите са много често, но все пак като за изпит рано сутринта, ще й е далеч.
Другия вариант е около Плиска и района да си потърси хотел.
От там до Университета са две спирки с транспорта, има много варианти -  и автобуси, и тролеи.

Цените и в Плиска мисля са сравнително нормални.

Но преди май имаше и тема за хотелите в онзи район, има няколко малки кокетни и достъпни хотела.



Виж целия пост
# 2
Кажи какво са сносни цени, за да мога да ти помогна!Разполагам с цените на всички хотели в София!
Виж целия пост
# 3
И аз нямам представа до колко лева за нощувка са склонни да дават.

За Плиска не се бях сетила, благодаря ти SmaRt, вярно, че там е удобно като местоположение.

Dazy, ето например за Плиска ми кажи цените, че намерих сайта им, но раздела цени не ми го отваря.
Виж целия пост
# 4
Дази, пльосни всички цени тук, мерси  Hug
Виж целия пост
# 5
КОга е изпитът? В моята квартира имам допълнително легло, мога да я взема да спи при мен. Няма да ми плаща, толкоз народ спи при мен по един или друг повод Joy На Плиска живея, ще я изпратя и до изпита Grinning
Виж целия пост
# 6
скоро настаних един гост на фирмата ни в този хотел - http://www.rotasar.tea.bg/default_bg.htm
точно до Плиска е, не знам евтино ли или не, човека каза, че е приличен хотела.
Виж целия пост
# 7
40 долара? Не е евтин като за кандидат-студентка Shocked
Виж целия пост
# 8
40 долара? Не е евтин като за кандидат-студентка Shocked
ми това беше най-евтиното, което намерих преди 2 седмици.....
Виж целия пост
# 9
Ужассс...Някой каза за СГ - там е от 6 до 10 лв нощувката...И имайки предвид колко рано са  изпитите, въобще няма да хване задръстванията.
Виж целия пост
# 10
Във много блокове в Студентски град дават стаи на хотелски начала - цените са около 10 лв на вечер. Стаите са прилични. От Студентски град до СУ е около 30 мин  с  автобуса и по-малко с маршрутка. По-сносни цени не вярвам да намери в който и да е хотел.

Виж целия пост
# 11
Вярно не се отварят цените на Плиска.
Но гледам имат обикновени стаи, без и със закуска, стандартна стая.
Това са си техните формулировки, мисля си че цените ще са под 40 долара поне за тия видове стаи.

Преди и Сердика щеше да й е удобен, ама вече няма Сердика.

Виж и тази тема. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28708

Поглед към другата посока. Славянска беседа - също е близо до СУ.
Виж целия пост
# 12
Дази, пльосни всички цени тук, мерси  Hug

Хора, ми те ужасно много!Но другата седмица ще намеря време, ще ги извадя в списък и ще ги постна, обещавам!
Ако дотогава ви интересува някой конкретно, питайте!Сега съм малко бизи!
Цените В Плиска са  от 15 до 65 Евро. Въобще най-евтините хотели в София, имам предвид не гнусните дупки, са около 30 евро нощувката!
Друга алтернатива са хостелите, разбира се!
Виж целия пост
# 13
Ефтините стаи в Плиска са много зле, мизерия страшна!
Виж целия пост
# 14
опитайте тук:
http://www.markela.com/
има стаи за нощувки, според мен на съвсем приемливи цени.
и още един тел., ако все не са го сменили, пак предлагат нощувки в софия:
02/9515074
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия