Гладна съм

  • 4 820
  • 75
Просто спеделям, че съм на диета и вече 3ти ден нищо не ям, само фрешове....УМИРАМ ОТ ГЛАД!!!
Дайте ми сили...Иначе незнам....Нали ще стана красива, нали ,нали???
Виж целия пост
# 1
Трудно е, съжалявам, че не мога да те утеша, аз не издържах, не мога да надвия апетита. Не ми се струва правилно да се ограничаваш напълно, трябва да се хапва по нещо.
Виж целия пост
# 2
лелеее 3ти ден само на фрешове  Shocked как издържаш?
 Съветвам те да си намериш по-човечна диета и да наблегнеш на спорта Peace
Иначе ти стискам палци, да постигнеш целта си...а дали ще станеш красива-че ти и сега си красива   bouquet
Виж целия пост
# 3
Ще издържиш и ще постигнеш каквото искаш Simple Smile
Само че диетата ти ми се струва мнооого зверска...помисли за друга, след такова гладуване има опасност да си наваксаш сваленото.
Виж целия пост
# 4
Мое мнение за диетите е, че храненето трябва постепенно да се намали. А не иведнъж от нормален режим на хранене да се премине на глад  Confused

Така, като започнеш да се храниш по-малко и по-малко, няма и да го имаш този зверски глад. И едва тогава можеш да започнеш някаква диетка, която няма да ти се стори толкова драстична и да умираш от глад.

И друго- след диетата не си възвръщай старият режим на хранене, защото ще си върнеш и килограмите  Rolling Eyes

Успех   bouquet
Виж целия пост
# 5
Така не се прави..Отслабва се постепенно като ядеш от всичко по-малко...Иначе така дори и да отслабнеш ще качиш после много бързо и няма смисъл...Съжалявам ако съм те разочаровала,но това е моето мнение...  bouquet
Виж целия пост
# 6
Определено диетата е зверска, аз бих захапаля някой Mr. Green Хапвай плодове и зеленцучи.
Аз вече нямам нерви за такива изтезания.
Виж целия пост
# 7
Бе ясно ми е, че такъв зверски глад не е правилен, но ми писна уж да ограничавам и нищо да не става  Embarassed Та сегареших - 10 дена така и после...ограничаване...ама странно - 3 дни глад и само един килограм  newsm78 Но ще стискам  Sick
Виж целия пост
# 8
Определено диетата е зверска, аз бих захапаля някой Mr. Green Хапвай плодове и зеленцучи.
Аз вече нямам нерви за такива изтезания.
и аз нямам нерви - по добре сита и дебела отколкото гладна и дебела
Виж целия пост
# 9
Така не се прави..Отслабва се постепенно като ядеш от всичко по-малко...Иначе така дори и да отслабнеш ще качиш после много бързо и няма смисъл...Съжалявам ако съм те разочаровала,но това е моето мнение...  bouquet
И аз съм на същото мнение. Това е голям тормоз за самия ти организъм и е крайно нездравословно. А и в такива случай връщането на килограми, та дори и качването на повече отпреди е задължително. Всичко това го казвам от собствен опит.
Стискам ти палци за здравословното отслабване !!  Hug
Виж целия пост
# 10
Бе ясно ми е, че такъв зверски глад не е правилен, но ми писна уж да ограничавам и нищо да не става  Embarassed Та сегареших - 10 дена така и после...ограничаване...ама странно - 3 дни глад и само един килограм  newsm78 Но ще стискам  Sick
отслабването не става изведнъж. За него трябват месеци. Принципът на отслабване е този, че организмът, когато е на зор, така да се каже и не го снабдяваш отвън с храна, започва да се "храни" от запасите си(от това, което си натрупала в излишък). Но за това се иска време....Няма да стане веднага..И за да ускориш процеса, трябва да имаш и усилена физическа активност(така по-бързо ще накараш организма да има нужда от тези запаси)  Peace
Виж целия пост
# 11
Уф, развесели ме много с тоя постинг:нищо не ям, но за моя изнеда съм гладна; и с уверението, че това води до красота rotfImao.

От моя скромен опит (и аз съм правила подобни глупости), това по-често води до- умора, настинка, лош дъх, липса на енергия, лошо настроение, и създаване  на фикс-идеи за храната.

Но, ако искаш на това да се подложиш, браво за волята; ама освен това аз не мога в момента да измисля какво положително да кажа.



Виж целия пост
# 12
   Грешна ти е диетата - състои се само от въглехидрати и то не по-добрия вариант (плодове, а само сока. Въглехидратите  покачват рязко нивото на глюкозата в кръвта, което  предизвиква отделяне на инсулин.Проблемът е там, че той е свързан със складирането на резерви в организма и да превръща остатъка от въглехидрати в мазнини.Увеличеното количество на инсулина не само кара тялото да съхранява въглехидратите във вид на мазнини, а и да не освобождава вече складираните. Концентрираният сок от плодове вдига прекалено много инсулина. Ако консумираш цели плодове целулозата от тях ще служи за намаляване на скоростта, с която тялото приема въглехидратите и ги обработва.
Виж целия пост
# 13
Еее, ама един колега свали 8 кг за 10 дни. сега само ги поддържа с по лека диета....
Виж целия пост
# 14
Просто спеделям, че съм на диета и вече 3ти ден нищо не ям, само фрешове....УМИРАМ ОТ ГЛАД!!!
Дайте ми сили...Иначе незнам....Нали ще стана красива, нали ,нали???

Браво на теб, да ти споделя и аз че всичко ти е от главата, има една приказка Г... глава затрива, и докато главата ти мисли колко ти е голям Г..., той няма да се смали, после като почнеш да припадаш ще даваме сили, щом трябва, все някой ще те мъкне до спешното и силици ще му трябват, завалията с тез твойте кг ( а те колко са ?), а дали ще станеш красива, дали, дали???
Щом сега не се харесваш и слаба няма да се харесаш, все ще си намираш кусури

Прочети де що има диета и ще видиш че основното за отслабването не е глад и той не води до нищо хубаво
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия