брич или заболяване...

  • 1 076
  • 7
Мамчета, не знаех как да преместя темата. Писах в Красива мама. Въпросът ми е следният: Имам подутина на левия крак високо, там където са бричовете. Това е само на единия крак. Другият си е нормален. Дали е нещо опасно или просто е натрупан целулит? Само да поясня, аз си мисля, че това е защото никога не спя на лявата страна. Поне се надявам да е от това. Много се страхувам да не е някакво заболяване. Моля ви отговорете, ако знаете нещо за този проблем. Има ли го още някой? Вече мисля да отида на лекар. Благодаря ви. Hug
Виж целия пост
# 1
Не съм чувала за такъв проблем,но ако подутината те боли при натиск по добре отиди на лекар.Успех.
Виж целия пост
# 2
Колко е голяма, кожата каква е там, като натискаш твърдо ли е или меко, движи ли се?
Болки в самия крак имаш ли?
Виж целия пост
# 3
Ами меко е, не ме боли, изглежда като целулитна подутина. Самият крак от време на време ме боли, но го отдавам на пренатоварване, защото имах проблеми като дете с хрущяла на коленете. Освен това вървя пеш много и правя упражнения за крака. Но ми изглежда странно, че е само на единия крак. Незнам. Притеснявам се, но ако има и други с такъв проблем или поне , ако знаете дали бричове погат да се получат само на единия крак, ще се почувствам далеч по-добре. Освен това имам целулит и се боря с него, но това... Не знам.  Confused
Виж целия пост
# 4
Дано да е само целулит...но аз на твое място бих попитала лекар какво мисли по въпроса...Не ми хрумва какво опасно нещо би могло да бъде, но за всеки случай...
Виж целия пост
# 5
Тъй като е неясно какво точно е това - дори да е нещо сериозно, не е задължително да боли, затова няма смисъл да го мислиш...ако го имаш от скоро - наблюдавай го, дали расте, дали се променя, наблюдавай и болките в крака. По принцип, щом се уморяваш и натоварваш доста, редно е да те болят и двата крака, не само този...Съветвам те все пак да се консултираш с ортопед - той е квалифициран да открива заболявания на костната система, ако при теб въобще става въпрос за това.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за бързите отзиви, мисля утре да отида при личната. А вие знаете ли някой добър ортопед? Имаше един страшно добър доцент д-р, който почина. Това беше най-добрия специалист /без да искам да обиждам някой/. Той ми помогна да не ми оперират коляното. Все пак препоръчайте някой. Мерси. Hug
Виж целия пост
# 7
Ох, конкретен човек не мога да ти препоръчам, но знам, че в Горна баня са големите специалисти в областта.
Успех ти желая и пиши какво е станало!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия