Какви глобули против бялото течение?

  • 3 656
  • 21
Здравейте! В 8 месец съм и винаги съм имала бяло течение, по време на бременността също. Доктора беше ми казал, че щом няма мирис и парене, значи е ОК, но от 2 дни усещам сърбеж и ми се струва че нещо не е  наред. Моля ако някоя от вас е имала подобен  проблем да ми каже с какви глобули се е лекувала. Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 1
Първо трябва да си направиш изследване. След то ва гинекологът ти да ти назначи лечение. Аз не бих посмяла да се лекувам сама, още повече  бременна. Иначе съм слагала гино-дактарин и накрая в 9 месец полижинакс.  Peace
Виж целия пост
# 2
И аз мисля,че е най-добре да отидеш да си направиш една микробиология и след това гинеколога ти да определи какво лечение ти е нужно.Недей да рискуваш със самолечение.
Виж целия пост
# 3
И аз мисля,че е най-добре да отидеш да си направиш една микробиология и след това гинеколога ти да определи какво лечение ти е нужно.Недей да рискуваш със самолечение.
newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 4
По принцип Гино-Дактарин са много добри за целта, курсът на лечение е само 3 дни и могат да се ползват при бременност. В петия месец имах неприятен проблем с гъбички, бях се разранила, защото гинеколожката ми не обърна внимание на оплакванията ми, но с Гино-Дактарин си изчистих гъбичките успешно, по-нататък се самолекувах пак с въпросните таблетки при нужда.
Виж целия пост
# 5
Беж на лекар!

(Възможност: гъби)
Виж целия пост
# 6
В 9 месец ползвах Полижинакс, но ми бяха изписани от гинеколог.
Виж целия пост
# 7
Моят гинеколог ми беше предписал по една глубола "Гинопеварил" за 5 дни.
Виж целия пост
# 8
каквито ти предпише лекаря  щом имаш парене - най-добре да ти пусне проба за изследване и според резултата ще ти изпише най-подходящото.
Виж целия пост
# 9
каквито предпише лекаря
Виж целия пост
# 10
и на мен също много ми се засили бялото течение откакто съм бременна. ползвах и аз Гино -дактарин,както някои момичета, но при мен не даде ефект и се наложи да направя 10 дневен курс с Клион-Д , пак глобулки, с които вече се почувствах много по-добре...но пак за кратко  #2gunfireсега пак ще изнудвам докито да ми даде нещо ооще по-ефикасно, защото си е доста неприятно .успех на тебе и не се притеснявай
Виж целия пост
# 11
В 9 месец ползвах Полижинакс, но ми бяха изписани от гинеколог.
newsm10
Виж целия пост
# 12
В 9 месец ползвах Полижинакс, но ми бяха изписани от гинеколог.
newsm10

  И на мен ми изписаха Полижинакс.
Виж целия пост
# 13
Каквито ти изпише Доки  Wink
Виж целия пост
# 14
С каквито каже гинекологът след преглед, разбира се, как може да искаш съвет за лечение бременна от форум  ooooh!
Отивай на доктор!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия