ДИМА ИЛИ МАГАМА???????

  • 1 197
  • 18
здравеите на вси4ки мами
понеже реших да си направя пемранентен грим и реших да се доверя на по известните студия които предлагат тази услуга а по мое мнение това са магама и дима само 4е се двуомя понеже в магама е по скъпи4ко а бих искала да мина с по евтиния вариант но все пак се надявам се 4е в дима цената не е за сметка на ка4еството
моля ако някоя от вас има някаква информация да сподели благодаря предварително на вси4ки
Виж целия пост
# 1
Ползвала съм услуги на "ДИМА- Стил" но определено не съм доволна. От 3 години ходя в Магама и съм много доволна от обслужването и от качеството. Не съм правила перманентен грим, но мога да твърдя, че след такава интервенция няма да се притесняваш от възпалителни процеси.  Избора си е твой. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
благодаря за съвета
Виж целия пост
# 3
Съвети не давам. Само изказвам мнение, защото съм съгласна да дам повече пари, но да съм сигурна, че всичко ще бъде наред, а това не се отнася за Дима- аз не съм доволна.
Виж целия пост
# 4
Аз си правих контур на устните миналата година в Дима стил. Много съм доволна. Мисля пак да си направя съвсем скоро.
Виж целия пост
# 5
4e нали миналата година си сиправила защо си решила сега пак да повториш като дават няколко години гаранция ако не се лъжа беше поне две
Виж целия пост
# 6
Аз бих избралала Дима, защото за Магама съм чувалал ужасни неща от много хора.
Виж целия пост
# 7
Говорят тези, които не са запознати. Отиди в Дима, а после и в Магама, и ще си говорим. В Дима ме окипазиха така жестоко, че просто не ми се говори, а и тя работи с по- стари методи, нищо че в рекламите се парадира, че работи снови.
Виж целия пост
# 8
Моето мнение е , че и двете места не са хубави. Не знам ти сигурно си ходила в Магама след като казваш , че повече си струва. Аз не съм ходила нито на едното място, но най-потресаващото, което съм чувала е от една приятелка, която ми каза, че е била в Магама и там е имало исказвания от "професионалистите", че когато отиде "някоя обикновена" гледат да я кепазят за смях(това по-специално за фризъорските услуги). А и винаги на такива места го има фактора на късмета колкото и мнения да получиш все нещо може да се случи....
Виж целия пост
# 9
благодаря много на вси4ки а ми ти
korni6onko 
какво си си правила 4е са те окепазили ще споделиш ли
Виж целия пост
# 10
4e нали миналата година си сиправила защо си решила сега пак да повториш като дават няколко години гаранция ако не се лъжа беше поне две

Ако трябва да съм точна - през декември 2005год. си направих контура. Към момента имам все още контур, но тъй като цвета, който си избрах тогава беше един тон по-тъмен от телесения ми, сега се слива с цвета на устните ми почти -  поизбледял е все пак. Затова.
Виж целия пост
# 11
Имам проблем с косата и ходя за поддръжка (на сгъстяване на коса). В момента се чувствам доста по -добре от преди, когато ходех при Дима - (дърпането на моята коса беше ужасно, и не само че имах проблем, но и се увеличи). В "Магама" работят много добре, и се отнасят доста добре с клиентите. И най- вече, че когато има жени или мъже с проблемни коси - се работи в зала, където си сам и не те вижда никой. Няма такова нещо, че се отнасят с подигравка към обикновените клиенти. Е, има такива, които като отидат и се правят на велики и надути - естествено, че ще се подиграват с тях. Аз съм обикновена, и даже шефката на Магама ме поздравява. Когато се отнасяш с уважение към останалите, и те ще ти отговорят с такова.
Виж целия пост
# 12
Ползвала съм услугите на Дима Стил, останах много доволна. Бях минала за инфо и през Магама, но бяха прекалено заети да ми обърнат внимание и да ми дадат свестен отговор, та си тръгнах и ме загубиха  Wink (което не касае качеството им на услугите, не зная за това).
Виж целия пост
# 13
В Екселент съм много доволна.
Виж целия пост
# 14
Магама  Peace Аз съм си правила устни и вежди преди 5-6 години, тогава бях чернокоса и много добре контрастираше.
Но най-добре да потърсиш Денис къде работи в момента - той е факир на перманента  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия