Кога за пръв път пиха децата ви антибиотик?

  • 2 462
  • 22
Момичета, кога за пръв път пиха децата ви антибиотик и това предопределили по някакъв начин здравето им по- късно, в смисъл ако рано са пили за първи път, по-често ли са боледували и обратното съответно?
Виж целия пост
# 1
На 13м.Като цяло дъщеря ми боледува рядко.Не виждам връзка между двете.
Виж целия пост
# 2
На около годинка се наложи ,при никнене на зъбче.
Виж целия пост
# 3
На 2 г. и 6 м. / откакто тръгнахме на ясла /
Виж целия пост
# 4
Габи изпи първия си антибиотик още в родилния дом Peace-
след това пи антибиотик на 6м.,а след това на годинка -пи 2 наведнъж ,понеже направи пионефрит,оказа се че има и рефлукс, и антибиотик пи 8 месеца всеки ден-поддържаща доза----сега тя е на 5 и половина,рефлукса го израстна, от 2 год.възраст ходи на ясла,сега е на градина---и не боледува  Peace--рядко боледува и слава богу Peace
Виж целия пост
# 5
На 11 месеца ConfusedСлед това не е боледувал.
Виж целия пост
# 6
На 3 години, като тръгна на детска градина. От тогава (вече почти година) е пил АБ , още четири пъти.
Виж целия пост
# 7
На 2,6 год. (имаше много висока кръвна утайка)
На 3,10 год. (след варицела)
На 4,6 год. (скарлатина) изпи два един след друг
Виж целия пост
# 8
До сега (да чукна на дърво) и двете не са пили никога антибиотици. На хомеопатично лечение сме и съм много доволна. Peace
Виж целия пост
# 9
Голямата ми дъщеря още на 4-5 месеца- след контакт с друго болно дете получи "хубаво" разтройство с много висока температура. Малката почна първия си антибиотик преди два дни (на осем месеца) - за отит. Преди това, три дни я мъчих само с капки за уши и парацетамол, но температурата всеки ден ставаше по-висока и по-висока , а детенце все по-зле... и тъй  Sad
Виж целия пост
# 10
На 6 мес. и за съжаление от тогава доста често ги пие.Всеки зъб излизаше с антибиотик защото възпаляваше гърлото.Ако изкараме месец без лекарства сме добре а вече сме на шест год.Просто незнам какво да правя и какви стимуланти да му давам  нищо не ни действа.
Виж целия пост
# 11
На 5 месеца, заради бронхит!  Cry
Виж целия пост
# 12
Виж отговорите и тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=b2ba4842bce69b480da8 … 585201#msg1585201
Виж целия пост
# 13
Беше на 7-8 месеца. Даже ни приеха в болница.
По никакъв начин не е  повлияло на по-нататъшното й развитие. И до днес твърдя, че дъщеря ми е от здравите деца - на годината й се случва по веднъж да боледува, включително и в яслена и градинска възраст.
Виж целия пост
# 14
20 дневно беше едното ми бебоче, когато влязохме в болница с АБ - интрамускулно... CryБеше заразена с вътреболнична инфекция от МД #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия