Как избирате дрехи за Вашите деца?

  • 2 070
  • 46
Мили мами, как избирате дрехи за свойте деца. Интересувате ли се от марки , цени и др. ? Дали са български или не? Споделете.
Виж целия пост
# 1
Да е удобна, от хубава материя, красива..... с една дума качествена. Хубаво и евтино няма.
Виж целия пост
# 2
Ми ние взимаме всички, които ни подарят, не сме придирчиви Simple Smile
Виж целия пост
# 3
На око...
Виж целия пост
# 4
Разглеждам внимателно марката, ако ме задоволява, се вторачвам в страната производител /избягвам Бангладеш - нямам им вяра хич/. После, ако по първите две позиции претенциите ми са удовлетворени, жадно чета състава. Тайно отрязвам конец, правя химически анализ и, ако отговаря на описанието и ми допада, се връщам в магазина и купувам дрехата.

Сега сериозно - обличам децата си в материи, които аз харесвам - памук, лен,  синтетика /за връхни дрехи/, цветовете и моделите подбирам според техните предпочитания. Марките нямат никакво значение за мен /и за децата ми/.
Виж целия пост
# 5
Тайно отрязвам конец, правя химически анализ
Joy
Аз само на един конец нямам доверие Naughty. Отрязвам по едно парче Peace. Където ме познават, вече не ме пускат, но има и такива, които не знаят за моите притеснения.
Виж целия пост
# 6
Първо трябва да ми хване окото, после гледам материята и дали е удобна и практична и накрая цената.
Виж целия пост
# 7
Първо трябва да ми хареса,после гледам да е българско производство,да е памучна материя,цвят и размер.Гледам също дрехата да е удобна за игра и лесна за поддържане.
Виж целия пост
# 8
Важни са качество, удобство, материя, цвят и да ми харесва.
Неща като цена, марка и т.н. не ме вълнуват при избора.
Виж целия пост
# 9
Имаме дрехи на Абсорба, Пти бато,
Инфлукс, H&M, С&A, Еспри, Овиессе.
Имаме български дрехи подарък.
Не знам на какви фирми.
Размерите са странни. Френските
са по-малки от немските. Не знам защо.
Българските са едно към гьотура, явно
всеки, който може да пипа Сингер, шие.
Виж целия пост
# 10
Интересува ме преди всичко дрехата да е от качествена материя.След това гледам модела и цвета.Марката за мен няма абсолютно никакво значение.
Виж целия пост
# 11
а мен не интересува най-вече да им стават.
Марките нямат значение за мен и за тях. Хубаво е да са памучни и да са с качествени тегели. Понякога предпочитам изцяло нашенска дрешка, пред турска.
Виж целия пост
# 12
Е, как може да ги избирам?  Rolling Eyes независимо дали ги купувам онлайн или от магазин, ходя, гледам, харесвам.....и така  Peace
Виж целия пост
# 13
Критериите ми се материя-основно памук,да е удобна и не на последно място да ми е по джоба  Grinning
Виж целия пост
# 14
Е, как може да ги избирам?  Rolling Eyes независимо дали ги купувам онлайн или от магазин, ходя, гледам, харесвам.....и така  Peace

И аз така  Peace Незнам друг начин за избиране  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия