Имахте ли предчувствие за пола на бебето?

  • 5 712
  • 173
Здравейте момичета.Искам да ви попитам имахте ли предчувствие за пола на бебето /преди лекаря да ви каже / докато бяхте бременни, и оказаха ли се вярни.
Виж целия пост
# 1
Имах. Грешни  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
И с първото нямах, и сега с второто нямам предчувствия.Обаче като бях бременна с баткото, корема ми беше както казват "по-остър" и където и да ме визеха близки и познати, всички казваха "мъжко е".И познаха Mr. Green
Виж целия пост
# 3
абсолютно си знаех, че ще е момче, и го казвах на всички.
Виж целия пост
# 4
Да...гре6ни ьф корс  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Да, за първото си усещах, че ще е момиченце!И познах! Heart Eyes А за второто нямах предчувствие!
Виж целия пост
# 6
Бях сигурна, че ще е момче и познах.
Виж целия пост
# 7
Убедена бях и за тримата а и си ги исках момчета.
Виж целия пост
# 8
И двата пъти грешни  Laughing
Виж целия пост
# 9
С таткото още от както разбрахме, че съм бременна бяхме сигурни, че ще е момче. Повечето хора като ми видеха корема и лицето - и досега- казват, че ще е момче.
Доки в 3 месец каза, че ще е момче и ние си мислехме, ето, усещането ни е вярно, но.... в осми Доки каза, че ще е момиче.
Така, че май предчувствията ни с таткото ще се окажат грешни. Ще видим след 1 седмица. Ще пиша.
Виж целия пост
# 10
Аз имах силно предчувствие, че ще е момче, но  се оказа грешно. Много се радвам, защото страшно исках момиче.
Виж целия пост
# 11
Имах и то верни, момче!
Виж целия пост
# 12
Аз имах предчувствие, че ще имам момиченце, дори го сънувах- но 100% чакам момче Laughing
Виж целия пост
# 13
Имаше такава тема.
И все пак - имах предчувстие и двата пъти и се оказах права.Предчувствието ми се съвпадаша с моето желание Peace
Виж целия пост
# 14
Нямах предчувствие.Лекарят така и не ми каза (по мое настояване).
Имах обаче желание-не се изпълни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия