БГ Петиция за спасяване на Странджа

  • 714
  • 14
  Ето това получих преди малко. Если е вярно - много зле е работата.
Моля , подкрепете с глас, ако сте против застрояването на Националния Парк !

" Здравейте, приятели,
ПРИРОДЕН ПАРК СТРАНДЖА Е В ОПАСНОСТ!
В нарушение на 5 закони, по най-груб, арогантен и безогледен начин се допуска застрояване в най-голямата ни защитена територия - Природен парк Странджа. Инвеститорите са толкова нагли, че атакуват директно заповедта за обявяване на парка, с което искат да го заличат, за да могат да узаконят стотиците кубични метри бетон, изляти по нашето така красиво Южно Черноморие. Абсурдно е, че съдът въобще допуска разглеждане на тяхното искане. Наличието на парка е най-сериозната прегада срещу бетонирането на Югоизточна България. Ако той, не съществува, картината ще стане катастрофална.
Природен парк Странджа е защитена теротория със световна значимост, да не говорим в европейски и национален аспект.
Ако искате, моля, включете се чрез своя глас в кампанията за защита на природния парк:
http://www.bgpetition.com/strandja/index.html
това е онлайн петиция. Моля, ако сте съпричастни, изпратете линка на петицията до Ваши приятели, близки и познати. БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!
Доси Василев"
Виж целия пост
# 1
Если е вярно - много зле е работата.
Моля , подкрепете с глас, ако сте против застрояването на Националния Парк !


Миналото лято два пъти бях по цялото южно крайбрежие /веднъж по задължение и веднъж за забавление/ и почти из цяла Странджа... та вярно е за съжаление.
Не знам защо още позволяват на Арнаудов да си прави каквото си иска и защо още не са го прибрали на топло  newsm78
...........безобразията нямат край......./пример с. Емона, чух миналата седмица за едни терени на Синеморец и ми се дорева.... то цялото крайбрежие е пример де...жалко/
Виж целия пост
# 2
Веднага се подписвам!
Виж целия пост
# 3
Веднага се подписвам!


Благодаря ти !!
Виж целия пост
# 4
При мен не се отваря линка.
Виж целия пост
# 5
При мен не се отваря линка.



и аз не можах да го отворя сега... дано по-късно се оправи. Благодаря ти !!
Виж целия пост
# 6
Бих гласувала,  но не се отваря линка
Виж целия пост
# 7
Ще пробвам по после пак и утре ... дано да се отвори
Виж целия пост
# 8
  и днес не става.. явно за забили сайта, гадовете !  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 9
Гласувах и сега чакам потвърждението в e-mail си.
Направо полудявам от такива,за които няма нищо ценно в нашата държава,освен собствените им Дупета(извинявам се за израза,но се дразня,прекалено много обичам нашата природа) #2gunfire
Виж целия пост
# 10
Гласувах!
Направете го и вие! Peace
Виж целия пост
# 11
 Благодаря на всички ви!    bouquet / и от името на децата ми!/
Виж целия пост
# 12
 Peace
Виж целия пост
# 13
Днес успях да вляза и се подписах  Peace
Дано наистина е възможно да се спаси това красиви кътче от България, може би най-девственото  Praynig
Виж целия пост
# 14
Подписах се  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия