SOS !!!

  • 3 209
  • 46

помощ! бременна съм и мъжът ми ме бие!какво да направя? нямам къде да отида? очаквам съвети!
 Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 1
Милата, нямаш ли възможност да се махнеш от него, да отидеш при родителите си например. Той не вярвам да се промени, щом и в това ти състояние те бие и не му пука.
Ама как може да има такива идиоти #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 2
ами няма къде при родителите ми, имам брат и сестра и едвам те се сместват ... незнам как да с есправя с положението ...
Виж целия пост
# 3
ами и родителите ми са против да се прибирам, не се разбираме добре, казват ми да си седя при мъжа Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 4
Обърни се за помощ към някоя от организациите за защита от домашното насилие! Мисля, че това, че при родителите ти е тясно, не е причина да ти откажат дома си и да продължаваш да бъдеш малтретирана!
Виж целия пост
# 5
Мила Надя Hug прегръщам те макар че това не променя положението.
Някоя близка приятелка не би ли искала да ти помогне да останеш при нея, докато намериш вярно решение.
Ти в кой месец си.
Работиш ли.
За квартира имаш ли възможност.
Виж целия пост
# 6
МИЛичка махни се от него..Има организации,потърси в нета, моля те ,не с е предавай и н е падай духом,ако отидеш у вашите може би няма да те върнат..ПО добре ще е и за теб и за бебето.
Виж целия пост
# 7
Потърси агенция Анимус или център Надя. Занимават се с жени попаднали в насилие.Дано да помогнат!
Виж целия пост
# 8
търси спасение,всичко е в твои ръце.Ако трябва обърни се към някоя организация,но не бива да траеш повече това положение.Не си виновна ти ,че мъжа ти и родителите ти са такива ''говеда'',съжалявам за грозната дума ,но тези хора друга не заслужават Close
Виж целия пост
# 9
не работя, разчитах изцяло на мъжа си ... нямам възможност за квартира, а приятелки отдавна нямам - покрай мъжа си се отдалечих от всички, а и вече не живея в моя град, заради него дойдох във варна ...
много бих се радвала, ако някой намери къде да живея безвъзмездно - мога да помагам в домакинството с всичко докато пак съм раотоспособна ...
Виж целия пост
# 10
ако някой е готов да ми помогне ще съм му благодарна завинаги!
Виж целия пост
# 11
http://www.divafoundationbg.org/supportservice.shtml?x=45 - може да е вариант. успех!
Виж целия пост
# 12
Казала ли си на родителите, че мъжът ти те бие? Предполагам не. Кажи им, със сигурност веднага ще дойдат си те вземат вкъщи, без значение има или няма място. Ти си им дете и независимо дали се разбирате или не, в такъв момент те ще ти окажат най-силната подкрепа!  Hug
Виж целия пост
# 13
 Сдружение "ПСИМБОЛ" - гр. Варна
Консултация с психолог
ул. "Кракра" 22 партер
052/616 212 10-14 часа
0877108111 (на тарифата на мобилният ви оператор)

Асоциация "SOS семейства в немилост" - Варна
052/ 60 96 77
Програми от грижи за жени и деца преживели домашно насилие. Консултации с психолог, психиатър и юрист. Помощ за жени пострадали от сексуално насилие и оцелели от трафик. Безплатна юридическа защита.
Виж целия пост
# 14
Леле миличка бягай далеч. Търси организациите те много помагат и с жилища и с други неща поне така съм чула. Недей да си мислиш,че нямаш избор. Имам познати които и до ден днешен след 25 год брак са в същото положение такъв човек не се променя. А да стоиш там заради детето просто е наказание. Това същество какво ще разбере от нормален и щастлив живот
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия