Леле как ме наваля!

  • 2 082
  • 47
Отскочих да си взема една баничка - и като плисна оня ми ти дъжд, не можете да си представите в какъв вид съм сега! Всички, които тия дни ми се издразниха, могат да си въздъхнат и да си кажат: получи си го!
Но ако знаете к'во е вънка - бурни реки и пенливи, София е заприличала на един огромен водовъртеж!
Добре, че концертът на blind guardian е на закрито довечера!
Виж целия пост
# 1
Дъждът мирише на хубаво. Приеми го от веселата му страна Wink Имала си възможност да се почувстваш като мокра кокошка Laughing
Виж целия пост
# 2
При нас още не вали /Гео Милев/
Виж целия пост
# 3
При нас още не вали /Гео Милев/
Сериозно? А аз, ако ти се изцедя, ще ти напълня балкона  Laughing
Виж целия пост
# 4
Обичам да ме вали...
Сега с почуда открих, че само част от София е заприличала на река. Приятелка ми се обади от "Дружба" и каза, че там само е притъмняло и гърми - няма и помен от дъжд.  Simple Smile А при мен небето се е отворило...
Виж целия пост
# 5
Заваляяяя!Най-после дойде този хубав летен дъжд и отми мръсотията от Софийския въздух.Прекрасно е! newsm68  umbrella
Виж целия пост
# 6
А при нас едно слънце, а и ние имаме нужда от малко разхлаждане  Laughing
Весело изкарване на концерта довечера, ако ходиш  Wink
Виж целия пост
# 7
Мокра съм до кости ,но е прекрасно.Страхотен дъжд!  Изми тази мръсна и прашна София newsm53
Виж целия пост
# 8
Дано само уличните канали да не са много запушени, че каква кал ще настане!
...
Отивам да си направя чай и да си потърся едно аспиринче, че нещо ми се киха... сигурно си внушавам, де. Ама каква гледка съм!  Joy Не е истина!
Виж целия пост
# 9
Приеми го с усмивка.Природата просто копнееше за дъжд
Виж целия пост
# 10
жалко, че спря...
дано скоро пак завали...за по-продължително време
Виж целия пост
# 11
жалко, че спря...
дано скоро пак завали...за по-продължително време
Тези дни ще вали всеки ден.
Виж целия пост
# 12
Направи си съответния извод: време е да откажеш баничките Laughing
Виж целия пост
# 13
А при нас едно слънце, а и ние имаме нужда от малко разхлаждане  Laughing
Дано! Аз оня ден отскачах до Пловдив, наистина има нужда от мъничко разхлаждане. Ама пак си беше по-ведро от в София, де... А след 3 седмици пак ще прескоча - синът ми ще се явява на кандидатстудентски изпит в ПУ!
Цитат
Весело изкарване на концерта довечера, ако ходиш  Wink
Благодаря! Децата ще ходят, ама аз като грижовна майка-квачка се притеснявам да не ги намокри!
Виж целия пост
# 14
И при нас ще вали почти всеки ден и така до септември.
Обичам дъжда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия