отзиви за марката Camera

  • 547
  • 5
наскоро ми препоръчаха помпа за кърма от тази марка,тип спринцовка,та се чудя ще ми свърши ли работа?чула съм,че шишетата били добри,ама за помпата newsm78
Виж целия пост
# 1
ДА ти кажа- бях си купила същия модел но на Baby Nova. Не ти препоръчвам изобщо такива. При мен изцеждането(макар и много рядко да се налагаше) беше ужасно трудно и болезнено. НЕ знам спринцовките на по- скъпите марки дали не са по- добри... Моя приятелка ползваше на Чико, но не спринцовка и каза, че е супер- към 20 и няколко лв е мисля.
То най- добре е да вземеш от позната/приятелка, че не се знае дали изобщо ще ти трябва помпа(ако вече не си родила де)
Виж целия пост
# 2
С първото си дете - преди около 12 години ползвах помпа тип спринцовка, мисля, че беше Camera /то тогава най-често тази марка се намираше- говоря като поносими цени, както за биберони, така и за помпи..../. Нямам много добри спомени, болеше,  но горе-долу вършеше работа.
Сега съм с 2 - тази на Chicco от около 20 лева - много съм доволна !!!!! и другата е прословутата  AVENT ISIS, ама честно казано, поне за сега си предпочитам Chicco.  Laughing  може да не съм и свикнала на другата, не знам.....
 Laughing
Виж целия пост
# 3
ужасни са им нещата, имах помпа, но не спринцовка - нищо не правеше и шишетата са им кофти и бибите абе изобщо...не съм им хич фен....а помпата е доста важен уред ако наистина ще я ползваш пълноценно, та по-добре да се вложат пари, но да е качествена.

То най- добре е да вземеш от позната/приятелка, че не се знае дали изобщо ще ти трябва помпа(ако вече не си родила де)

а това е много вярно, на мен ми е трябвала 2-3 дни, като детето беше голямо и ме нахапа веднъж, та докато позараснат раните, но не свърши работа и цедях на ръка Wink
Виж целия пост
# 4
купих си аз днес такава помпа,но се отказах от спринцовката,ами си взех от онези с гуменото топче-мъжът ми я нарича пипетка-3 лв. струва.решихме да имам там някаква на първо време,пък после според случаяа,ще купуваме друга или няма да купуваме.дано бебо си изцоцва всичко и не се налага Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Camera Naughty,само Avent Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия