стоматолози в София

  • 1 501
  • 12
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча добър стоматолог в София. По принцип досега не съм имала големи проблеми със зъбите и рядко ми се е налагало да посещавам такива специалисти. След като родих зъбите ми започнаха да се разрушават.  Преди няколко години отидох при случайно избран зъболекар, от който не съм доволна и ми създаде проблеми, които преди това нямах.  Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча добър стоматолог в София. По принцип досега не съм имала големи проблеми със зъбите и рядко ми се е налагало да посещавам такива специалисти. След като родих зъбите ми започнаха да се разрушават.  Преди няколко години отидох при случайно избран зъболекар, от който не съм доволна и ми създаде проблеми, които преди това нямах.  Благодаря ви!
И аз съм искам някои да ми препоръча зъболекар.Сега ходя при случайно избрана и съм изумена от някои нейни твърдение , като например че ако те боли от студено това е защото имаш джоб  , а не е от зъба или че след като ти е направила пломба ще те боли около месец при хранене.......
Виж целия пост
# 2
Ходя при д-р Даскалова от както се помня - има кабинет в Надежда заедно с мъжа си - д-р Талов. Много е внимателна, благодарение на нея не се страхувам от зъболекари. Има много пациенти и може да не те приеме веднага, а когато има свободни часове (ако не е спешно). Ако е спешно ме е взимала на секундата. Постоянно ми бърбори разни работи докато работи и аз докато се усетя всичко е свършило.
Виж целия пост
# 3
Ходя при д-р Даскалова от както се помня - има кабинет в Надежда заедно с мъжа си - д-р Талов. Много е внимателна, благодарение на нея не се страхувам от зъболекари. Има много пациенти и може да не те приеме веднага, а когато има свободни часове (ако не е спешно). Ако е спешно ме е взимала на секундата. Постоянно ми бърбори разни работи докато работи и аз докато се усетя всичко е свършило.
Къде в Надежда?Може ли и телефон
Виж целия пост
# 4
Записвам се да следя темата, че и на мен ми трябва добър зъболекар
Виж целия пост
# 5
д-р Мърваков. Работи в клиника Недялков на бул. Дондуков Поработи доста в/у моите зъби заради "кадърни" зъболекати  #Cussing out преди 3 годинки. Сега всичко си стои на мястото  Laughing
Виж целия пост
# 6
А някой да ми препоръча къде да отида за металокерамика? И ,евентуално, цени?
Виж целия пост
# 7
Ходя от 2002г. при д-р Стоицева. Много мои приятели също са вече нейни пациенти - тел. 9530952.
Виж целия пост
# 8
Преди няколко месеца попаднах на точния човек. Намерих си го във форума. Д-р Николета Златева.
  bouquet
Виж целия пост
# 9
Мили мамчета,

Бих помолила да дадете някои подробности за стоматолозите, от които сте доволни.

Аз например се интересувам има ли рентген в кабинета или се ходи на друго място; колко струва почистване на зъбен камък с ултразвук; има ли лазерна терапия.

Защото почистването на зъбите трябва да се прави веднъж на всеки 6 месеца минимум и вече имам крещяща нужда.
Виж целия пост
# 10
Никой ли не знае къде в София се прави хубава металокерамика??? Счупи ми се кучешкият зъб-къде могат да го възстановят??? Моля ви за информация,чувствам се ужасно...
Виж целия пост
# 11
Олимпия, мога да те насоча - на пл. Журналист /кръговото на трамваите/ от страната на ВИАС има една поща, до нея има една уличка, като тръгнеш по тази уличка на 100-тина метра отляво в една кооперация има лаборатория - там изработват коронки на втория етаж и нагоре, а също има 2-3 стоматологични кабинети на първия етаж. Аз лично не съм ходила там на зъболекар, а ходих да ми определят цвета на коронката, която беше поръчана там и досега не е мръднала, а пък да се похваля, че въобще не личи - толкова добре са ми улучили цвета. За съжаление точният адрес не го знам, но съм убедена, че ще го намериш.
Ако отидеш там, моля те публикувай адреса им тук.
Виж целия пост
# 12
Горещо препоръчвам Д-р Велчев!!!!
Много е старателен, човечен и педантичен в работата си!!!
Работи с удоволствие и с деца и с възрастни! прави прекрасни коронки и друга протетика!!Не взема скъпо!
Можете да го откриете на тел 0886 888 071
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия