Отрицателен резус фактор на бащата

  • 4 944
  • 5
здравейте.

моля ви за малко съдействие - опитвам се да намеря някъде в интернет повече информация какво се случва, когато майката е с Rh+ (кръвна група А), а бащата с Rh- (кръвна група 0), т.е. дали това крие рискове и какви. една много близка моя приятелка е бременна и са с такива резус фактори и малко се притесняват, а аз не успявам изобщо да помогна  ooooh!

предварително благодаря за всяка информация   bouquet

П.С. успявам да намеря само за проблемът когато майката е с Rh-, бащата с Rh+ и бебето с Rh-.
Виж целия пост
# 1
Ами само това успяваш да намериш, защото само това е проблем. Резус факторът на бащата, при майка с положителен, май няма никакво значение Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Няма проблем.Ако е обратното се следи за антитела.
Виж целия пост
# 3
Аз самата съм Rh-,a съпругът ми е с Rh+ и доста съм се интересувала по въпроса за несъвместимост.Проблем има само,когато майката е с кръвна група 0 или с Rh-.След като майката е с Rh+това,че таткото е с Rh- няма значение. Peace
Виж целия пост
# 4
благодаря на всички  bouquet сега ще ги успокоя
Виж целия пост
# 5
Преди няколко месеца ходих в кръводарителския център по др. при4ини и между другото питах за това Аз съм АВ+ а съпругът ми е АВ-. Отговориха ми, че в това ниама ништо притеснително, даже било "чудесно"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия