Zashto jenite ne razbirat majete

  • 933
  • 10
Zashto jenite ne razbirat majete

http://bella7.wordpress.com/2007/05/17/%d0%a2%d0%be%d0%b2%d0%b0- … 0%b5%d1%82%d0%b5/
Виж целия пост
# 1
Много ми хареса как звуче и току що си я поръчах!!!!
Виж целия пост
# 2
Много интерсно, смях се доста на първата част Peace
Виж целия пост
# 3
Хареса ми Party
Виж целия пост
# 4
На мен пък не ми хареса Whistling
Явно съм изчела достатъчно книги, разнищвали този въпрос до безкрай (най - прост пример са "Мъжете са от Марс, жените от Венера, "Война за вдигнатия капак на тоалетната чиния" , "Ти просто не разбираш", ...).
 Да, така е - различни сме, но мъжете не са безчувствени създания, чиято единствена проблясваща мисъл е "А?!". И те мислят и се тревожат за връзката, влюбват се и се чудят накъде вървят отношенията. Peace
Виж целия пост
# 5
Не ми хареса, много пресилено звучи ...
Виж целия пост
# 6
Има мъже и мъже...
Виж целия пост
# 7
А защо мъжете не разбират жените? Вероятно по същата причина!  Laughing
Виж целия пост
# 8
На мен пък не ми хареса Whistling
Явно съм изчела достатъчно книги, разнищвали този въпрос до безкрай (най - прост пример са "Мъжете са от Марс, жените от Венера, "Война за вдигнатия капак на тоалетната чиния" , "Ти просто не разбираш", ...).
 Да, така е - различни сме, но мъжете не са безчувствени създания, чиято единствена проблясваща мисъл е "А?!". И те мислят и се тревожат за връзката, влюбват се и се чудят накъде вървят отношенията. Peace

Абсолютно  съгласна. Толкова банално като тема на разни хумуристични разказчета и при това да няма грам истина. Laughing

Интересно кой и защо се опитва да създава в съзнанието на жените неправилен образ за мъжете? Навремето в някакъв тест прочетох, че едно от нещата, които мъжете не понасяли изобщо, е да ги питаш "за какво мислиш". Е, мога да кажа, че по-скоро на мен всички гаджета са ми досаждали винаги с подобен. Mr. Green Абе глупости на търкалета.
Виж целия пост
# 9
Абе има нещо вярно, по-скоро това е фактът, че понякога човек може да изтълкува превратно държанието на другия, според собствените си чувства и мисли. Сещам се за вица за дневниците на мъжа и жената, дето жената пише, че мъжът и е отнесен, тъжен, не и говори и тя е убедена, че не я обича вече. А той милия страдал заради загубата на ЦСКА  hahaha Но не е задължително само мъжете да са неразбраните правилно, възможен е и обратният случай.
Виж целия пост
# 10
Аз обаче ги разбирам.
Те не ме разбират.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия