Слагане на крачета?

  • 1 223
  • 26
Мами кога сложихте вашите бебоци да седят на крачета ?
Виж целия пост
# 1
8-9 месец.
Виж целия пост
# 2
детето само си показва. Майче, само моля те не бързай да го вдигаш, че големи бели стават!!!
Виж целия пост
# 3
Аз нещо не разбирам, какво означава да седят на крачета?!
Може би имаш предвид да се държи бебето изправено... Ами добре е това да стане, когато то само може да го направи. Т.е. когато е минало през етапите на пълзене, лазене, изправяне като се хване за нещо и така. Права е mama jojo в съвета си да не пришпорваш нещата, защото стават бели. Хубаво е детето само да си изгради двигателните умения, така укрепват много по-добре  Peace
Виж целия пост
# 4
След 8-я месец.Посъветвах се с рехабилитатор и каза че не е проблем вече да го оставям на крачета.
Виж целия пост
# 5
не съм го слагала, сам си се изсправи на 6,5 м. на 9 проходи. Сам без учене, без насилване.
Виж целия пост
# 6
Сама се изправи в кошарата си преди около 2 седмици. Преди това не съм я държала на крачета.  Peace
Виж целия пост
# 7
Никога не съм го слагала на крака. Изчаках да се изправи сам, така бях сигурна, че е готов за това.
Виж целия пост
# 8
Никога не съм го слагала на крака. Изчаках да се изправи сам, така бях сигурна, че е готов за това.

ъхъ, именно.

Виж целия пост
# 9
Как да го слагам,като има шило в дупето си  Crazy Не ще да седи седнал,само прав  ooooh! Crazy
Виж целия пост
# 10
Как да го слагам,като има шило в дупето си  Crazy Не ще да седи седнал,само прав  ooooh! Crazy
Joy Joy Joy
И ние сме така. От края на 5-тия, началото на 6-тия месец иска все да е прав и да подскача. Омалявах по цял ден да го държа и гледах аз да го вдигам, той само свиваше крачетата. Е, не издържах дълго. След средата на 6-тия месец го сложих в проходилката за малко. И той се изправи на крачетата, започна да подскача, абе луда радост. Оттогава го слагам в проходилка, държа го и изправен. А все още не може да се изправя сам. Когато иска да стане просто започва да мрънка, ако не го вдигна - рееев  Twisted Evil
Така че според мен децата сами си показват кога са готови.
Виж целия пост
# 11
Индивидуално е .... недей да го оставяш право , когато се научи да го прави само, тогава ще е вече готово
Виж целия пост
# 12
Ау, моето момче е едва на 4 месеца, а все иска да стои прав  : Rolling Eyes
Преди се опитвах да го залъгвам, като ми седи в скута, но напоследък този номер май не минава.
Консултирах се с доктора, той ми каза, че бебчо е достатъчно голям и силен и няма проблем от медицинска гледна точка.
Очевидно всяко бебе си се развива различно. Писун още не ще да легне по корем...
Виж целия пост
# 13
Хм, май за различни неща говорим. Сега, след като прочетох внимателно и другите отговори ми се струва че не говорим за едно и също "стоене на крачета".
Виж целия пост
# 14
И аз не съм я слагала докато не се изправи сама.А за подскачането на крачета без отпускане на тялото и по-рано сме го правили.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия