Помощ за обица на пъпа

  • 10 513
  • 27
Днес усетих,че нещо ме боли пъпа и погледнах обицата.От долната страна на пробиването,до входа на дупката ми се е появило розово подуто.... нещо си там  #2gunfire Много ме боли при всяко мое движение.
Не може някоя от вас да не и се е получавало,чувала съм много такива случаи,но не съм запомнила с какво да се мажа.Сега сложих гентамицин (под формата на вазелин),но не знам дали изобщо ще помогне.
Моля Ви дайте ми съвет  Cry  Cry  Cry
Виж целия пост
# 1
Побутвам си темата.Просто много ме боли  Cry
Виж целия пост
# 2
Скоро ли си се дупчила? Предполагам е гной!? Сигурно е забрала, но не мога да съм ти мнг полезна, защото моята не правеше проблеми. Спомням си че я мажех с кислородна вода и пиърсинг кеър гел. Това против инфекции но след вече появили се не съм сигурна? Утре сутрин тичай към някое тату студио и питай...
Виж целия пост
# 3
Скоро ли си се дупчила? Предполагам е гной!? Сигурно е забрала, но не мога да съм ти мнг полезна, защото моята не правеше проблеми. Спомням си че я мажех с кислородна вода и пиърсинг кеър гел. Това против инфекции но след вече появили се не съм сигурна? Утре сутрин тичай към някое тату студио и питай...
Имам я от 4 години и за първи път ми се случва такова нещо  Confused
Виж целия пост
# 4
 Shocked
махай я
ако не се успокои до утре на лекар
според мен  Thinking
Виж целия пост
# 5
Shocked
махай я
ако не се успокои до утре на лекар
според мен  Thinking
Има един проблем - като я махна ме боли ужасно само като стоя без нея.  Shocked
Утре отивам при лекаря,който ми я слага преди години.
Виж целия пост
# 6
Това е най-удачното решение. Много странно наистина- толкова години по-късно?! Може и да не е от пиърсинга, но медицинско лице най-точно ще го определи.
Пиши поле всичко наред ли е... wait clock callme
Успех и лека  Peace
Виж целия пост
# 7
Лично аз, когато ми се получаваше така, се мажех с БАНЕОЦИН....и винаги ми е помагало!
Виж целия пост
# 8
 Мисля, че Гентамицин ще помогне. Ако има някаква инфекция...
Виж целия пост
# 9
Лекар!

И я махай.
Виж целия пост
# 10
Ходих на лекар,изписаха ми Йодасептадон,после пудра Топоцин и накрая сутрин и вечер да пия един антибиотик.Не ми казаха да я махам.Надявам се това да помогне  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Естествено, че няма да я махнеш. КАто имаш възспаление на бронхите, например, да не би да ги махаш? Лекуваш ги, просто  Wink

Стискам палци да се оправят нещата. Странно защо се е получило така. Случайно нещо да е провокирало възспалението?Като например някакъв секрет да е попадал там и да не е бил почистен после(сещаш се за какво говоря)....
Виж целия пост
# 12
Искам само да ти кажа, че на мен така ми се получи с една обеца(не с първоначалната) защото се оказа че пръчицата й (това което влиза в кожата) беше по къса от другата ми обеца. Явно се дърпаше и за това долната дупчица се поду и зачерви. Смених обецата и отшумя за 3 дни.
Виж целия пост
# 13
Естествено, че няма да я махнеш. КАто имаш възспаление на бронхите, например, да не би да ги махаш? Лекуваш ги, просто  Wink

Стискам палци да се оправят нещата. Странно защо се е получило така. Случайно нещо да е провокирало възспалението?Като например някакъв секрет да е попадал там и да не е бил почистен после(сещаш се за какво говоря)....
Не.
Единствената идея,която ми идва е : преди няколко дни се боядисвах и там пък също получих алергична реакция (написала съм тема) и постоянно се чеша и пада черен прах.Постоянно имам някъде по тялото.Освен това да е попаднало,не се сещам за друго.
Виж целия пост
# 14
Искам само да ти кажа, че на мен така ми се получи с една обеца(не с първоначалната) защото се оказа че пръчицата й (това което влиза в кожата) беше по къса от другата ми обеца. Явно се дърпаше и за това долната дупчица се поду и зачерви. Смених обецата и отшумя за 3 дни.
Едва ли. С тази обица съм от половин година,а и тя е златна (нали знаеш,че са по-тънки и по-дългички) .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия