Кога поставихте детето си за пръв път в проходилка?

  • 1 202
  • 36
Здравейте мамчета,
моята бебка е на седем месеца и все иска да става да мърда и да пипа разни неща. Тя вече седи стабилно на дупе , чудя се дали мога вече да я пусна в проходилката?
Виж целия пост
# 1
Не съм го поставяла в проходилка ни веднъж.
Съветвам те да се консултираш с ортопед преди да пристъпиш към проходилката.
Виж целия пост
# 2
Аз го сложих като навърши 6м по препоръка на детски ортопед.
Виж целия пост
# 3
Има много противоречиви мнения относно ползването на проходилка.Аз лично съм "ЗА" newsm10.А дали може да го слагаш,според мен си зависи много от самото дете.Има по-жилави и "стегнати" деца,а също и "по-мекушави".Така беше при мен,каката я сложих на проходилка към края на 6мес. и на 8,5 проходи,малкия на 8мес.,сега ще направи 11мес.,но не проявява инициатива да ходи сам.Но щом твоят бебок вече стои сам стабилно,мисля,че няма никакъв проблем да е на проходилка(това поне е мнението на нашия педиатър),разбира се в началото за по 5-10мин .
Виж целия пост
# 4
Щом седи стабилно можеш Peace
Виж целия пост
# 5
Сложих Джули за първи път в проходилката към 7месец.Мисля,че спокойно можеш и ти да я сложиш след като седи стабилно. Peace
Виж целия пост
# 6
Има много противоречиви мнения относно ползването на проходилка.Аз лично съм "ЗА" newsm10.А дали може да го слагаш,според мен си зависи много от самото дете.Има по-жилави и "стегнати" деца,а също и "по-мекушави".Така беше при мен,каката я сложих на проходилка към края на 6мес. и на 8,5 проходи,малкия на 8мес.,сега ще направи 11мес.,но не проявява инициатива да ходи сам.Но щом твоят бебок вече стои сам стабилно,мисля,че няма никакъв проблем да е на проходилка(това поне е мнението на нашия педиатър),разбира се в началото за по 5-10мин .
smile3521
Моят син го сложих в проходилката след 6 и половина месеца. Ортопедът кажа, че не препоръчва изобщо проходилките, но ако искам да го слагам да е след 8-мия месец. Но аз просто не издържах да го държа непрекъснато на ръце, за да стои прав. Сега щъка навсякъде с нея, изправя се като се държи отпред за играчката, подскача...   Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Не бих слагала толкова малко детенце в проходилка, но всеки сам решава. По принцип знам, че са за след 9-тия месец.
Виж целия пост
# 8
Има много противоречиви мнения относно ползването на проходилка.Аз лично съм "ЗА" newsm10.А дали може да го слагаш,според мен си зависи много от самото дете.Има по-жилави и "стегнати" деца,а също и "по-мекушави".
Аз сложих дъщеря си на 6 месеца, разбира се като време става дума за 5-10 минути в началото.
Виж целия пост
# 9
На 8 месеца го сложих, но никога не съм го държала вътре повече от 15 мин...
Виж целия пост
# 10
Здравейте мамчета,
моята бебка е на седем месеца и все иска да става да мърда и да пипа разни неща. Тя вече седи стабилно на дупе , чудя се дали мога вече да я пусна в проходилката?
Да,можеш Peace
Виж целия пост
# 11
Щом седи стабилно можеш Peace
И аз така мисля , но лично аз моя син го сложих при навършени 7 месеца.
Виж целия пост
# 12
Не съм слагала, няма и да сложа.

много теми за проходилката
Виж целия пост
# 13
Сложих го като стоеше стабилно седнал и се изправяше сам в кошарата!
Виж целия пост
# 14
аз също не съм го слагала в проходилка. Недей и ти. Не е чак толкова голям зора
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия