TAT-над нормата

  • 3 549
  • 2
здравеите на всички,ТАТ над допустимата норма как се лекува някои които има моят проблем да сподели.всички други хормони в норма,д-р каза че са вазможни грешки при това изледване,сега пак ще го правя,но дори и да няма грешка,ще се борим момичета трябва да сме оптимисти.касмет.
Виж целия пост
# 1
Възможно е при TSH в норма антителата ТАТ и МАТ да са повишени. Но може и да е грешка, случват се такива работи. Щом докторът ти смята, че може да е грешка, повтори изследването, пък после ще мислиш за лечение, ако се налага.  А ехография на щитовидната жлеза прави ли? Хубаво е да направиш.
Аз съм с Хашимото (хормон в норма и МАТ доста над нормата) и се лекувам вече повече от година. При последните изследвания МАТ беше на границата. Трябва ти добър ендокринолог да ти предпише лечение. Успех!
Виж целия пост
# 2
Здравей аз съм със завишени ТАТ антитела и то петкратно над нормата.Имам три поредни неуспешни бременности,преди изобщо някой да ми предложи да изследвам ТАТ и МАТ.Все ми изследваха ТСХ и то си беше в норма и така 6 години ходене по мъките.Сега съм бременна от инвитро и още преди трансфера ми беше предписано да правя вливания с ИМУНОВЕНИН на всеки 4 седмици при евентуална бременност.Пътвото вливане беше 10 дни преди трансфераи после 4 пъти през 4 седмици.Чак когато влязох във 6 месец от бременноста  нивата на ТАТ влязоха в референтни стойности. Но въпреки това правя изследване всеки месец.Дано да съм ти била от полза.
Поздрави и успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия