Обичате ли силно парфюмираните козметични продукти?

  • 1 330
  • 36
Напоследък виждам доста козметични продукти, които са доста силно парфюмирани - най - често с плодови ноти.
Аз лично не мога да си представя - как косата ще ми мирише на едно, тялото на друго, ръцете на трето, пък и парфюмирана да ходя.
Вие купувате ли подобен тип продукти?
Виж целия пост
# 1
Да, когато не става въпрос за продукти за лице. Обичам уханни лосиони за тяло, шампоани и маски за коса, кремове за крака и прочее. Grinning
Виж целия пост
# 2
Аз също обичам тези миризми, стига да не са много силни и натрапчиви.Понякога прекалената миризма на ванилия може да ме накара да повърна.
Виж целия пост
# 3
не. обичам да имат миризма, особоено кремовете за лице на диор и на ланком например винаги имат една такава сладка миризма на сладолед Grinning но не понасям толкова силно миришещи продукти като на Бронли например.
силно обичам да ми мирише само душ гела и шампоана.
Виж целия пост
# 4
Защо не? Стига да не е прекалено натрапчива миризмата, а и да се съчетават различните продукти. Не парфюмът ти да мирише на ябълка, лосиона за тяло на ванилия, шампоана - на праскова, а душ-гела - на кокос.
Виж целия пост
# 5
Защо не? Стига да не е прекалено натрапчива миризмата, а и да се съчетават различните продукти. Не парфюмът ти да мирише на ябълка, лосиона за тяло на ванилия, шампоана - на праскова, а душ-гела - на кокос.

Почваш да миришеш на манджа с грозде  Grinning
Виж целия пост
# 6
Не харесвам плодовите нотки, най-мряза кокоса.
Обичам само гел-душа и лосиона да ми ухаят.
Виж целия пост
# 7
На мен ми харесват парфюмираната козметика...все пак не издържат повече от няколко часа върху коса, кожа и т.н...и едва ли е проблемно, че косата ти мирише на кокос, тялото ти на ванилия, а парфюма на сапун...в крайна сметка парфюма е най-траен от изброените... Peace
и точно поради липсата на aромат не съм привърженик на домашно приготвените кремове и шампоани и пр...компромис правя само с маската за коса...
Виж целия пост
# 8
Не. Затова често си купувам от сериите за чувствителна кожа, те са без толкова силни аромати.
Виж целия пост
# 9
Не харесвам да ми се смесват много различни миризми. А и продуктите, които не са ароматизирани са по- малко вредни.
Виж целия пост
# 10
Не обичам козметиката да има аромат.
Виж целия пост
# 11
Аз също купувам неароматизирани продукти, главно заради вредността. Обичам душ-гелът да ми мирише свежо, защото ми подобрява настроението, другите неща предпочитам да имат лека и естествена миризма.
Виж целия пост
# 12
Обичам, да  Peace Обичам от всякъде да ми мирише на хубаво, пък било то и с различни аромати.
Виж целия пост
# 13
И аз обичам да ми мирише на хубаво...Понякога съм си купувала даден продукт само заради миризмата му. По принцип гледам душ-гела и лосиона за тяло да са ми комплект, за да са с еднаъв мирис, както и шампоаните и балсамите за коса! Но те тъй или иначе траят на кожата не повече от 2-3 часа, така че разчитам главно на парфюма си! Laughing
Виж целия пост
# 14
Харесва ми шампоанът да мирише силно(не че и тази миризма се задържа дълго,при положение,че съм пушачка Sad ).Относно останалите козметични продукти-не обичам силно парфюмирани такива.Искам единствено аромата на парфюма ми да се усеща ясно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия