Запушено носле

  • 1 415
  • 28
Моля ви дайте съвет как да почистя нослето на бебчо?Пробвах с инхалаторче за нос с клечки за уши,но не става.Той продължава леко да си грухти,но това е защото нослето е пълно.АМа няма как да му кажа "духай"!И готово.. Sad
Виж целия пост
# 1
ъ как разбра че е пълно? сухи корички ли има или течни сополи?
Виж целия пост
# 2
Не се безпокой мила..Пробвай да накапеш 1-2 капки физиологичен разтвор в ноздричките ,за да може  бебо да изкиха секрета..и после ако имаш аспираторче за нос или пък с клечица внимателно го почисти... Peace
Виж целия пост
# 3
ъ как разбра че е пълно? сухи корички ли има или течни сополи?
Еми има сополи.Сега сутринта забелязах.
Мерси Zlatina_zz сега ще оптам веднага! Peace
Виж целия пост
# 4
ама следи какъв е цвета им - ако не са прозрачни не е добре!
Виж целия пост
# 5
За тази възраст май само с физиологичен разтвор/не че много помага/ и консултация с педиатъра ви.
Виж целия пост
# 6
аз ползвам Nisita това е морска вода и много добре отпушва нослето
Виж целия пост
# 7
аз ползвам Nisita това е морска вода и много добре отпушва нослето
Тя става ли за мъници като нас? Simple Smile
Виж целия пост
# 8
аз ползвам Nisita това е морска вода и много добре отпушва нослето
Тя става ли за мъници като нас? Simple Smile
да в листовката пише за кърмачета и на братовчетка ми и го изписаха когато бяха на 20 дни
Виж целия пост
# 9
аз ползвам Nisita това е морска вода и много добре отпушва нослето
Тя става ли за мъници като нас? Simple Smile

Крем Nisita е вълшебен, състои се от физиологичен разтвор и някаква мазна субстанция! Има го в аптеките, струва около 3лв.
Ето тук бях дала текста на листовката http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162588.msg3158732#msg3158732
Виж целия пост
# 10
И повдигни леко матрачето откъм главичката, да не му се задръства нослето със секрети  Praynig
Виж целия пост
# 11
А този спрей Стеримар или нещо подобно подходящ ли е за нас или?На това лошо време няма как да го заведа при лекарката защото е доста далеч от нас.Не смятам че е нещо сериозно де,но все пак го дразни.
Виж целия пост
# 12
Sterimar е спрей( от морска вода )използва се за прочистване(става за бебенца) ,но по добре да му накапеш малко разтвор(физиологичен)..аз така си мисля..ако хремата е доста и носа е много запушен е добре да се консултираш с лекаря за някакви капки евентуално..,защото бебо няма да може да спи през ноща,понеже при малките бебета дишането е през носа,ниамат рефлекс да дишат през устата и, когато той е запушен,започват неистов рев ,за да могат да дишат...
Виж целия пост
# 13
И ние ползваме стеримар и после с клечките за уши почиствам нослето.
Виж целия пост
# 14
И на нас ни се запушва често, тъй като въздуха е доста сух въпреки че овлажняваме. Аз ползвам стеримар и след като капна с помпичка или с тампонче махам сополките. Аз ги ползвам от втория месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия