Компроматна война

  • 3 923
  • 109
Въпросната започна от темата за благодарностите:

На Де Ваня за голите снимки  Heart Eyes

Тони Сопрано за голите снимки.
Сега разбрах на кого са.

Значи не само той ги гледал /а бяха с посвещение Cry/, ами и на друг ги показвал ooooh!

Вие материал за компромати имате ли? Я го дайте насам да го разследваме за достоверност Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Имам, ма пазя материала за по-военни дни.
Виж целия пост
# 2
Имам, ма пазя материала за по-военни дни.

Ако е за Тони и за Волф ти ги изземвам незабавно! Пък може и  Money
Виж целия пост
# 3
Искате да ми кажете, че нямате скрита снимчица, документче някакво... Нещо, което дори и да не навреди, поне ще остави горчив вкус у някого.
А бихте ли го използвали?
А, ако знаете, че у някого има такъв материал за трето лице, бихте ли му казали?
Виж целия пост
# 4
Признавам, участвам в този форум абсолютно неподготвена, недподкована, неподплатена........ и т.н. Но темата е с потенциал.....  Mr. Green

Тони, много дълъг смок имаш.  newsm10
Виж целия пост
# 5
Ъх, верно, че бяха само за мен, но то човек ако не се изфука..А и Волф е мъж и той душа носи..
По темата: Компромати много пазя, много помня и работя добре с архива..Сейвнал съм си и няколко забърсани теми като уърдовски файлове..

Летяща, не е смок, съфорумка е, не я ли позна?
Виж целия пост
# 6

Летяща, не е смок, съфорумка е, не я ли позна?


Коя, коя? Айде, дее, може и на ЛС. Нали си другарче. Пък аз ще ти пратя новата фотосесия Flutter
Виж целия пост
# 7
Божееее, аз оня ден бях с Де Ваня да си пазарува интим и ако ви кажа само в какъв срамотен магазин ме вкара и какви неща си накупи... ужас, ужас. Не мога още да се съвзема от шока - толкова благопристоен вид дава иначе... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Имахме война на ниво лични съобщения с една много "начетена" потребителка, която беше изумена от моя правописна грешка "порасТна"....а в постовете й е бъкано с правописни грешки - любимата ми е Гициманска градина. hahaha Това брои ли се?! Иначе за съфорумки/ци нямам, но за други хора.... bowuu Whistling
Виж целия пост
# 9
Божееее, аз оня ден бях с Де Ваня да си пазарува интим и ако ви кажа само в какъв срамотен магазин ме вкара и какви неща си накупи... ужас, ужас. Не мога още да се съвзема от шока - толкова благопристоен вид дава иначе... Rolling Eyes
Ха, намерило се кой да ме одумва Crossing Arms Сякаш не знам кой напука гумите на цял паркинг коли Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Ха, намерило се кой да ме одумва Crossing Arms Сякаш не знам кой напука гумите на цял паркинг коли Mr. Green
Това беше в името на всички майки с колички! А твоето? Твоето? А? Мръстница.
Виж целия пост
# 11
  Споделям:
  Имам за всички по много, но аз не съм аматьор или лаик и не играя на дребно- форум-морум, интернет- минтернет.
  Внимавайте да не ме ядосате, ще се гледате по Канал 1, направо...

  Така как е?
Виж целия пост
# 12
Кифле, немой, кака, заплахата не е добър начин...
Виж целия пост
# 13
Имам доста компромати за разни хора, ама си трая и дебна подходящия момент. Twisted Evil
Виж целия пост
# 14
А твоето? Твоето? А? Мръстница.

Не приемам да ми вика мръстница особа, която и от четенето на книги направи петъчна тема Crossing Arms

Размърдайте си мозъците, деее. Не може да нямате архиви...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия