Разкажете... (петъчно)

  • 5 607
  • 126
Разкажете случка (петъчка), без значение истинска или не, ваша или не.

Условието: евфемизми и замяна на същинските думи с други, но тематични (т.е. описанието да е в един стил, смислово свързан).

Пример:
(патентът за конкретните примери принадлежи на belyata, която настоя ако го ползвам публично у форума, да кажа честно чия е била идеята)

Сексът като четене на книга  Mr. Green

Вчера мъжът ми отиде уж за малко до София. Неочаквано ми се обади и каза, че ще остава да спи там. Аз (леко смаяна от ненадейното оставане) само изцвилих ако обича, да ползва очила, като чете, щото иначе може не само своето, но и моето зрение да развали!


И изобщо, сексът като четене на книга е безкрайно благодатно за описания  Laughing Миналата седмица с belyata и Мяу направо умряхме от хилеж цял час на кафе, разказвайки по този смешен начин разни неща.

Вие сте.
Виж целия пост
# 1
Сексът като металообработване

Рязането може да бъде грубо и фино. При грубото рязане се работи с по-яки /на натиск/ и износоустойчиви инструменти. Задължително се ползва мажещо-охлаждаща течност.
Фината обработка е завършваща операция. При нея окончателно се оформя размера и се работи за гладкост на повърхнината.
Виж целия пост
# 2
Остарявам и не виждам малките букви. Преди четях много - без оглед на жанр и тематика. Сега много подбирам. А ако с дребен шрифт, само хвърлям един поглед и затварям книгата.
Виж целия пост
# 3
А ако с дребен шрифт, само хвърлям един поглед и затварям книгата.
Joy това си го представих.
Виж целия пост
# 4
   Съвсем истинска и петъчна.
     Баш днес  мойт мъж цял ден ще вади репички. Той , иначе ги вади на две работни  места - сутрин и следобед,кротичко :  репичка - две... ,но днес..... на!!  Целият ден ще вади--- от сутринта до вечерта. Казах му : "Вади, каквото ще вадиш до 6ч., щото после отивам с приятелките да полеем марулите."   Много ми се полива, да знаете,   ми то цяла седмица е сушаво... Drunk
Виж целия пост
# 5
   тюххх, забравих секса...  ако мъжо  не е скапан от ваденето на репички,  може да разнообразим  дейността с бране на краставичките,
Виж целия пост
# 6
Преди малко се обади съпружеството.Довечера ще закъснее.След работа щял да ходи да оре градинката на някаква клиентка. Предупредих го да внимава с ралото, защото все пак и аз имам градинка за разораване.Пък мойта градинка иска дълбока оран .Като дойде време за саденето ще му припомня да внимава как хвърля семето ,защото аз чужда трева няма да гледам. Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Мързи ме да чета напоследък.
Виж целия пост
# 8
   Съвсем истинска и петъчна.
     Баш днес  мойт мъж цял ден ще вади репички. Той , иначе ги вади на две работни  места - сутрин и следобед,кротичко :  репичка - две... ,но днес..... на!!  Целият ден ще вади--- от сутринта до вечерта. Казах му : "Вади, каквото ще вадиш до 6ч., щото после отивам с приятелките да полеем марулите."   Много ми се полива, да знаете,   ми то цяла седмица е сушаво... Drunk
Найке Shocked
Искаш да кажеш, че твоя мъж, вместо да работи, по цял ден прелиства книги?! Брех...аз мислех, че й лекар, бре Laughing
Виж целия пост
# 9
Уф, айде аз да се изложа, то се видяло... тя Бу така или иначе ще ми извади кирливите ризи  Mr. Green, т.е. "приказките от под възглавката"  Laughing

Като всяка връзка високоЕнтелектуална, и нашата с мъжа ми започна с неудържимо четене на книги...
Конкретния пример, с който ще запозная фОромската общественост, се случва една вечер, когато аз мирно и кротко си спя сама в квартирата, а мъжът ми беше заминал вечерта и нямаше да се прибира.
Посред нощ се събуждам от шум на вода в банята, брех, страх!!!! А то моят книголюбител се прибрал ненадейно, с литературен плам в сърцето и решил да ме изненада...
Всичко прекрасно, обаче книгата, която зачетохме се оказа екшън с елементи на разрушение... в кулминацията на действието усетих как главата ми пропада и спалнята се срутва под нас  Joy Embarassed Shocked
Ъм... четенето като процес твърде увлекателен, естествено не можеше да бъде прекъснато. След което, подпряхме въпросния счупен крак с... книги  Laughing
По-интересната част настъпи на следващия ден, когато си дойдоха съквартирантите ни и попитаха какво аджеба, се е случило със спалнята...
"Ами, аз така, исках да си легна... и като се метнах, и тя взе, че се счупи!"  Joy - обяснението на мъжа ми....

Внимавайте, уважаеми дами и господа, с литературата, понякога се оказва опасно занимание!
Виж целия пост
# 10
Обичам да чета.Най ми допадат детските книжки - с голям шрифт и картинки.
Виж целия пост
# 11
Като всяка връзка високоЕнтелектуална, и нашата с мъжа ми започна с неудържимо четене на книги...

Ох, не искам като Касиди да коментирам на всеки пост по темата ми, но това е ужасно смешно, нищо, че вече го чух на живо от авторката Joy


След което, подпряхме въпросния счупен крак с... книги  Laughing
Болезнено прозвуча някак Confused
Виж целия пост
# 12
Когато ми се прииска да имам нова покривка... Избирам хубав, ефирен мек плат, под който да прозира матовата дървесина и овалите на масата... Показвам я на мъжа ми, той грабва парчето плат, трупосваме го заедно, след това го шием на машината - бързо или бавно... зависи от настроението, но винаги с дебелата игла...


скучновато го измъдрих
Виж целия пост
# 13
А аз в петък обичам да повтарям следното нещо: "Петък - ден на майстора. Ако работиш в петък, ще умре любовницата на шефа!"  hahaha
Виж целия пост
# 14


След което, подпряхме въпросния счупен крак с... книги  Laughing
Болезнено прозвуча някак Confused

Това и аз си го представих. А колко книги? С твърди или меки корици?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия