Хотел Ескада в гр. Ахтопол

  • 2 191
  • 9
Някой ходил ли е в този хотел? Ние мислим да се пробваме там за края на август, основно заради басейна. Ако някой има повече информация освен снимките в интернет ще съм благодарна да я сподели Grinning
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170760.msg3890583#msg3890583
Виж целия пост
# 2
Благодаря, ти Блонди. Ако симките не са направени от някой много добър фотограф, значи това е нащо място
Виж целия пост
# 3
Така си изглежда, само взимай предвид споделеното от момичетата - че плаж отпред няма, ходи се на централния, който не е супер близо. Дворчето е малко и минаващите гледат на партера и на първия етаж по стаите, трябва да сте все с пердета, обезателно да не сте в стаи към басейна и самият басейн е доста малък. Иначе изглежда добре и ходилите са доволни останали  Peace Може да пишеш мейл на дадения адрес, една жена веднага отговаря, много бързо и изчерпателно, питай я каквото те интересува, отзивчиви са  Peace
Виж целия пост
# 4
Бях там миналото лято за 1 юли. Хотелът е прекрасен, персоналът - учтив, стаите бяха много чисти.
Колкото до басеина лошото е че е изумително малък - направо детски бих казала. Не ми хареса. Плажът както каза Блонди не е точно отпред но пък е близо и ми хареса. А самият хотел е със страхотна гледка към морето
Виж целия пост
# 5
Момичета,ще следя с интерес темата Peace
Все още не сме намерили "нашето" място за почивка на морето,та може да се окаже и това.Хотела изглежда хубав,а и ние искаме да отидем някъде на по спокойно,ще сме с детето.
Виж целия пост
# 6

Виж тук, ние решихме тук да идем Хотел Сънсет Бийч в Лозенец
Виж целия пост
# 7
Мерси Блонди Hug
Офертата е хубава.Един ден направо ми "изтекоха"очите да търся в нета оферти #Crazy
Бях си харесала една много симпатична къщичка,но няма с кого да отидем Sad
А вие кога ще сте там Wink,току виж се засечем,разбира се ако и ние сме там.
Виж целия пост
# 8
От 10-ти август  Crazy
И аз така се кокорих два дни, проблем са най-вече цените, които са просто... невъзможни  Close Дано си харесате нещо, да се похвалиш  Hug
Виж целия пост
# 9
Охх дано намерим нещо по-скоро,че вече ми писна да се "пуля" в нета #Cussing out
Пожелавам ти много весела почивка,пълна с емоции и много мокри солени усмивки Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия