Препоръка?

  • 1 397
  • 6
Моля ви мили мами, помагайте пак - някой знае ли как се пише препоръка, ако може някаква форма \нагледно - нещо като бланка\? Трябва ми много спешно за сряда \23.05. Питах шефа но той каза че незнае как се пише и ако му кажа той само да я подпише.  Praynig
Виж целия пост
# 1
Моля ви мили мами, помагайте пак - някой знае ли как се пише препоръка, ако може някаква форма \нагледно - нещо като бланка\? Трябва ми много спешно за сряда \23.05. Питах шефа но той каза че незнае как се пише и ако му кажа той само да я подпише.  Praynig
Намерих тази статия с обяснения и примери. Дано ти свърши работа.
Виж целия пост
# 2
мерси много
Виж целия пост
# 3
Препоръата се оформя като стандартно бизнес писмо, на бланка с лого и т.н., с координати на препоръчителя, защото често препоръките се проверяват по телефона. Най-общо съдържа: първо фактите - еди кой си работи във фирма Х като Багерист в периода от ... до... Описват се задълженията и отговорностите.
След това се описва как се  е справял човекът със задълженията си, основни личностни качества, коиот е демонстрила по време на работата.
На края се пише защо е напуснал - по взаимно съгласие и т.н. и стандартни фрази и т.н. като "Горещо препоръчвам Иван Иванов на бъдещите му работодатели .....
Подписва се, име, длъжност на препоръчителя и телефон за връзка
Виж целия пост
# 4
едва ли ще се обадят по телефона за да питат защото ми трябва за чужбина
Виж целия пост
# 5
едва ли ще се обадят по телефона за да питат защото ми трябва за чужбина
Нищо не им пречи да звъннат и от чужбина, ако препоръката им е важна.
Виж целия пост
# 6
Те ти булка средна класа.
Ъмчи то ут де дъ знам как съ прай припуръкъ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия