Гадни малки с връхчета..

  • 6 131
  • 22
...пъпки!Момичета,от няколко дни започнаха да ми излизат малки гадни пъпчици с бели връхчета по деколтето и гърба.Срам ме е да облека потник,много са противни.Моля ви кажете ми средство с което да ги премахна и въобще на какво се дължат тея гадинки?
Виж целия пост
# 1
Да не е варицела? Shocked
Виж целия пост
# 2
Ауууу,стресира ме!!!Ама не м,и приличат на шарка.Нещо ми наподобяват като от слънце когато излизат пъпки,но не съм сигурна.Или нещо от дреха...не знам.Може ли някакъв съвет срещу тези твари?
Виж целия пост
# 3

Цитат
Да не е варицела? Shocked
Според мен е от слънцето и жегата  newsm78
Виж целия пост
# 4
И при мен е така,откакто почна жегата,цялото ми лице,деколте и врат станага на много на брой,малки,пъпчици.И се потя ужасно...Вече не си слагам и пудра,за да не влоша съвсем положението.Уф #Cussing out
Виж целия пост
# 5
Пробвай да ги намажеш със спирт за да позасъхнат или с бебешка пудра Peace
Виж целия пост
# 6
Иди на кожен лекар и той ще ти каже. Може да имаш алергия към слънцето, или към нещо друго.
Виж целия пост
# 7
от слънцето са ... или ако си се потила!

има доста мазила против пъпки,попитай в някоя аптека-да ти препоръчат нещо!
Виж целия пост
# 8
ами аз това го лекувам от 5 години. Незнам при теб за първи път ли се появява, но при мен е ежегодно от април - май до към октомври. Лекувал ме е кожен лекар, алерголог от две години насам, но нищо не ми помага. Много е гадно, защото не мога да си облека потник, освен това ме и сърбят. Абе ужас, отчаяла съм се вече  Sad  Ще следя темата, дано някой каже някакво средство, с което се е преборил с отвратителните пъпки.
Виж целия пост
# 9
Да не би наистина да е някаква алергия?
Аз имам същия проблем, но моите са по лицето. Пуснах тема в началото на седмицата и получих много съвети. Започнах да взимам сяра и да мажа пъпките с Далацин Т и вече има добри резултати. Но не знам за твоя случай дали това е удачно - да не вземе да навреди, вместо да помогне Thinking Май верно е добре да те види кожен лекар.
Виж целия пост
# 10
А да не би проблемът да е вътрешен. Само с мазила няма да стане, трабва си прочистване на организма отвътре Whistling
Виж целия пост
# 11
А да не би проблемът да е вътрешен. Само с мазила няма да стане, трабва си прочистване на организма отвътре Whistling

Мдаа, точно това правя и аз със сярата Sick
Виж целия пост
# 12
Сярата не ми беше гадна (правих процедурата есента), само дето не забелязах веднага кой знае какъв ефект. Сега обаче всичко си е на мястото, тенът ми се избистри, черните точки намаляха, по -рядко ми излизат пъпки и т.н... Peace
Виж целия пост
# 13
...пъпки!Момичета,от няколко дни започнаха да ми излизат малки гадни пъпчици с бели връхчета по деколтето и гърба.Срам ме е да облека потник,много са противни.Моля ви кажете ми средство с което да ги премахна и въобще на какво се дължат тея гадинки?

От слънцето ми се появяват на мен- много са гадни. Мажа ги със салицилов спирт.
Виж целия пост
# 14
Има някакъв талк/пудра за тяло. Против изпотяване е, защо не пробваш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия