Моля помогнете ако можете!

  • 8 493
  • 6
Здравейте момичета!Имам страхотен проблем с кръста,ходих на лекар,изписаха ми лекарства и мазило,хапчетата не пiя защото все още кърмя и не се решавам да спра така изведнъж...Всъщност имам защипване на седалишен нерв и целия ляв крак просто не ме слуша,майка ми беше тук но си тръгна и едвам се оправям с децата.Преди години получих същото на десния крак и познати ме водиха в село кривина при един дядо,много ми помогна човекът,но тогава беше възрастен и не мисля че е жив вечеМоля ви ако знаете някои в софия(чакръкчия или незнам как точно се казва),който може да помогне дайте координати.Не съм сменяла инфото в профила,но сме в Бг от Януари и не познаваме мн хора тук,някак се изгубиха старите познати...
Много ви моля Praynig пишете ако знаете че не се издържа,а дребосъците си искат тяхното,знаете #Crazy
Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
а не става ли с рехабилитация,масажи,упражнения.аз имам същия проблем с кръста и така го оправям.за съжаление не мога да ти помогна с чакръкчия
Виж целия пост
# 2
Аз бях така след раждането - прищипан нерв, ужасни болки, едва ходех. Ходих на рехабилитация при един кинезитерапевт, само с 3-4 процедури ме оправи. Има много хубав кабинет, страхотна техника и т.н. Ако искаш, ще потърся телефона.
Виж целия пост
# 3
Здравей! Аз съм лекар и си позволявам да ти дам съвет.
Предполагам се касае за дискова болест или някоя от нейните разновидности. Възможно е да имаш т.нар. блокаж на едно или пове4е нива на гръбначния стълб. Това е свързано определено с натоварванията, които поемаш. Може да се лекуваш с физикална терапия и рехабилитация. Давам ти координати на доцент д-р Яна Пертовска, тя е такъв лекар и мануален терапевт, т.е. може да ти помогне, като те деблокира ръчно, казано най-просто
Работи в УМБАЛ Света Анна, бивша Окръжна болница, На приземен етаж, 8-ми кабинет. , тел 9759 052 или 9759 105.
Там има цяло отделение по физикална медицина и рехабилитация и се правят голям набор процегури. Цени не мога да ти кажа, но при всички случаи са приемливи.
 По принцип е редно и невролог да те прегледа и да се направи поне рентгенова снимка на кръста.
Успех и не ходи по чекрък4ии!

А, и не спирай да кърмиш  Wink
Виж целия пост
# 4
Леле момичета а аз си мислех че съм единственната.Родих нормално вагинално, но след това се наложи да ме вкарат в операционна за зашиване и ми сложиха спинална упоика.Анастезиологът ме предупреди че  понякога може да се засегне нерв.Аз досега все си виках че кръста ме боли от  раждането. от преумора  и тем бодобни , но сега се замислям да не  би и при мен да има такова прищипване.Понякога имам чувството че някои ме боде с игла в кръста и по-точно болката отива в левия ми крак- много се усеща като стъпя.Не  е постоянна болката- понякога е по-силна , понякога по-слаба.
Викате  да ходя да казвам на Джи Пи -то newsm78
Вили
Виж целия пост
# 5
Съпругът ми има дискова херния и понякога му изтръпва крака. Ползва едно мазило което има страхотен ефект.                     Казва се "ICY HOT". Донесоха ни го от щатите. В Б-я не можахме да го открием. Ако успееш да го намериш, сигурно ще ти помогне.
Виж целия пост
# 6
Макар че късно се вкличвам с отговор,искам да благодаря за отговорите и за  координатите дадени от oxyjenia  ,ще се възползвам още утре.Не пожелавам на никого тази болка,сега и от времето е нещо страшно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия